Wersow śpiewa viralowy hit Maju maj. Nie byliście na to gotowi!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: URZĄDZIŁAM POKÓJ DLA CÓRECZKI! / WERSOW Wersow śpiewa viralowy hit "Maju maj". Nie byliście na to gotowi!

HIT INTERNETU

Wersow śpiewa viralowy hit "Maju maj". Nie byliście na to gotowi!

2023-06-05 17:28

Chcę byś mi szeptał czułe słowa my oh my - śpiewa Wersow w najnowszej przeróbce, za którą odpowiadają osoby stęsknione za kolejnymi piosenkami najpopularniejszej polskiej influencerki. Zdecydowanie nikt TAKIEJ wersji się nie spodziewał i można pomyśleć, że naprawdę gwiazda internetu postanowiła stworzyć cover utworu discopolowej grupy. Nagranie, które zostało udostępnione na platformie z krótkimi filmami wideo ma ponad 400 tysięcy wyświetleń i ponad 15 tysięcy polubień. Posłuchajcie już teraz!

Spis treści

  1. Wersow śpiewa Maju Maj - o co chodzi?
  2. Wersow - piosenka Czułe słowa (My Oh My)

Wersow śpiewa Maju Maj, co wywołało spore zaskoczenie wśród internautów. Niektórzy uznali, że brzmi to lepiej niż oryginalna wersja tego utworu. Choć jak wiadomo, każdy może mieć swoją opinię. O co tak naprawdę chodzi? Jakiś czas temu pokazywaliśmy wam, jak brzmiałaby piosenka Sławomira w wykonaniu influencerki. Internauci stworzyli przeróbkę pokazując, jak Wersow śpiewa Miłość w Zakopanem. Teraz poszli o krok dalej i postanowili wykorzystać głos narzeczonej Friza sprawiając, że śpiewa ona viralowy hit grupy Piękni i Młodzi z Magdą Narożną na czele. Mowa oczywiście o piosence Czułe słowa (My Oh My), która w ostatnich tygodniach była numerem jeden w platformie z krótkimi filmikami. Totalnie nie byliście na to gotowi!

Kiedy urodzi Wersow? Data narodzin dziecka Friza nie jest tajemnicą!

Wersow kiedyś i dziś

Wersow śpiewa Maju Maj - o co chodzi?

Wersow uwielbia śpiewać i robi to całkiem dobrze, co pokazała chociażby na wspólnej płycie z Ekipą czy za sprawą współpracy z 2115 przy hicie "Glow Up". Artystka nie może się doczekać aż wyda pełny, solowy album i zapewne stanie się to niedługo po narodzinach dziecka. Taką swoistą próbkę umiejętności pokazała również w utworze "Ten jeden moment". Fani nie mogą się doczekać kolejnych nagrań Weroniki Sowy, dlatego, co jakiś czas tworzą przeróbki z użyciem jej aksamitnego wokalu. Biorą fragment jej głosu, wrzucają do programu sztucznej inteligencji, a ta tworzy "Wersową" odsłonę poszczególnego hitu.

Wersow - piosenka Czułe słowa (My Oh My)

Piosenka "Czułe słowa (My Oh My)" była przerabiana wielokrotnie. Za jedną z najpopularniejszych wersji odpowiada mama streamera, Daniela Magicala. To właśnie za jej sprawą utwór zyskał jeszcze większego rozgłosu. Aczkolwiek nie jest tajemnicą, iż śpiewają ją zarówno kapele weselne, rockowe zespoły, jak i osoby, które po prostu uwielbiają ten kawałek. Za sprawą sztucznej inteligencji wiemy, jak brzmiałby ten utwór, gdyby wykonała go Wersow.

Lexy Chaplin pokazała ZA DUŻO. Zatonęła w myślach i nieświadomie coś odsłoniła!

I zdecydowanie to kolejny dowód na to, że coraz trudniej rozróżnić kopię od oryginału, a sztuczna inteligencja wcale nam w tym nie pomaga. Wiele osób było wręcz przekonanych, że to naprawdę zaśpiewała Weronika Sowa. Odpalcie wideo poniżej i posłuchajcie, że można się pomylić! Obejrzyjcie TUTAJ.