Wersow miała operacje plastyczne? Zdradziła to na swoim kanale

2020-05-27 11:44
WERSOW
Autor: YouTube Wersow WERSOW

Weronika Sowa, czyli popularna Wersow przebywa aktualnie wraz ze swoimi znajomymi i chłopakiem Frizem w Los Angeles. Mieszkają w dzielnicy Tarzania i to właśnie tam realizują kontent na swoje kanały YouTube. Fani Wersow bardzo polubili serię czy to prawda że... W najnowszej odsłonie youtuberka zdradza, czy poddała się operacji plastycznej. Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl

Weronika Sowa od 2019 roku jest członkinią Ekipy, a jednocześnie partnerką życiową Friza. Wraz z Karolem spędzają bardzo dużo czasu na nagrywaniu nowego kontentu. Na kanale Weroniki pojawiają się różne serie, które podbijają serca fanów. Do tych najpopularniejszych można zaliczyć: lumpeks vs sieciówka, Q&A, 7 sekund czy ostatnio para vs para vs para vs para. Jednak bijące rekordy oglądalności niewątpliwie jest seria czy to prawda że... Wersow wrzuciła najnowszy odcinek na swój kanał, w którym wyjaśniła i zdementowała sporo plotek na swój temat. 

Google decyduje o moim makijażu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wersow zdradziła Friza?

Weronika wśród pytań od widzów, musiała odpowiedzieć, czy zdradziła Friza. Sowa zdementowała te doniesienia. Przyznała się jednak, że aktualnie nie jest gotowa na dzieci, a także że w młodości tańczyła balet.

Monia i Patec razem?

W filmie pojawiła się również jej asystentka - Monika. Youtuberka zapytała ją, czy to prawda że zakończyła związek ze swoim chłopakiem. Asystentka potwierdziła tą informacje. Niestety dziewczyny nie zdradziły, czy Monika i Patecki są razem. 

Wersow miała operacje plastyczne?

Weronika przyznała, że w młodości miała problemy z trądzikiem, ale do tej pory nie zrobiła sobie żadnej operacji plastycznej.

Najnowsze