Wersow i Friz - ślub już niebawem? Data wyciekła do sieci

2021-09-15 14:32
Wersow i Friz biorą ślub! Najpopularniejsza para powie sakramentalne TAK. Znamy DATĘ!
Autor: Kadr z filmu POWIEDZIAŁA TAK z kanału YouTube Karol Friz Wiśniewski Wersow i Friz biorą ślub! Najpopularniejsza para powie sakramentalne TAK. Znamy DATĘ!

Karol Friz Wiśniewski I Weronika Wersow Sowa postanowili zaręczyć się w trakcie swoich romantycznych wakacji w Grecji. To właśnie wtedy Friz uklęknął na plaży przed Weroniką i zapytał, czy chciałaby zostać jego żoną. Influencerka ucieszyła się i powiedziała tak. Teraz para zdradziła kiedy wezmą ślub.

Wersow i Friz biorą ślub! To była tylko kwestia czasu, kiedy zostanie ogłoszona data ślubu. Karol Wiśniewski i Weronika Sowa staną na ślubnym kobiercu i powiedzą sobie sakramentalne TAK. Nie ma się co dziwić, para jest ze sobą od ponad dwóch lat. Widać, że bardzo się kochają i wspierają w swoich działaniach. Mimo wielu zawirowań wśród Wersow, Friz nie zostawił swojej narzeczonej w potrzebie i pomaga jej na każdym kroku. W trakcie ich wspólnych wakacji w Grecji, najpopularniejszy Youtuber postanowił się oświadczyć wybrance swojego serca. Influencerka przyjęła zaręczyny. Teraz zdradzają kiedy dokładnie będzie ślub.

Murcix rozwaliła samochód! Ekipa Friza wyśmiała Youtuberke

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Wersow i Friz biorą ślub! Jaka data?

Portal Wiedza Bezużyteczna dotarła do bardzo ważnej informacji, jaką jest data ślubu najpopularniejszej pary influencerów w Polsce. Okazuje się, że sakramentalne TAK, para powie sobie bardzo szybko od zaręczyn. Konkretna data ślubu to 31 sierpnia 2022 roku, czyli nieco ponad rok od zaręczyn Youtuberów. Niestety nie wiadomo gdzie odbędzie się ślub, a także czy wesele będzie organizowane pod chmurką, czy jednak w jakiejś luksusowej sali weselnej. Data nie została potwierdzona przez gwiazdy Ekipy.

Najnowsze