Weronika Wero Piątek - wiek, wzrost, Instagram, TikTok

2020-06-24 14:32 Patrycja Obarowska
Fame czy Shame - UCZESTNICY. Kto pojawi się w nowym show? [GALERIA]
Autor: Materiały Prasowe/TVN Discovery Polska Weronika "Wero" Piątek

Weronika Piątek w sieci kojarzona jako Wero będzie jedną z uczestniczek nadchodzącego Reality Show o polskich influencerach Fame czy Shame! Co o niej wiemy? Weronika Wero Piątek: wiek, wzrost, Instagram oraz TikTok już na ESKA.pl!

Weronika Wero Piątek: wiek, wzrost, Instagram, TikTok. To kolejna uczestnika programu o polskich influencerach zatytułowanego Fame czy Shame. Kim jest Weronika i co o niej wiadomo? Wszystkie najciekawsze informacje o influencerce znajdziecie na ESKA.pl! Fame czy Shame zadebiutuje już 25 czerwca 2020 i to właśnie wtedy poznamy wszystkich uczestników jeszcze bardziej niż do tej pory. Każdy z nich jednak kocha kamerę i uwielbia przed nią występować. Influencerzy mają łatwość mówienie o sobie i pokazywania widzom swojego prywatnego życia. Weronika Piątek, która głównie kojarzona jest z takich mediów społecznościowych, jak Instagram i TikTok znana jest pod internetowym pseudoniem _iamwero_. Dziewczyna systematycznie wstawia posty na IG i wrzuca filmiki na swoim profilu na TikToku. 

Weronika Wero Piątek - wiek 

Weronika Wero Piątek to śliczna 20-latka, która media społecznościowe i internet!

Weronika Wero Piątek - wzrost 

Weronika nie podała w internecie swojego dokładnego wzrostu, ale jej fani z pewnością mogą dowiedzieć się tego kontaktując się z celebrytką za pomocą szufladki na Insta! 

Weronika Wero Piątek - Instagram 

Weronika Wero Piątek na swoim profilu na Instagramie ma ponad 30 tysięcy obserwujących i ponad 40 zdjęć. Jej fani mogą znaleźć jej profil wpisując @iamwero.

Weronika Wero Piątek - TikTok 

Weronika Piątek uwielbia TikToka, a TikTok uwielbia ją! Dziewczyna ma na swoim profilu prawie 140 tysięcy obserwatorów i systematycznie wrzuca tam swoje treści. 

Najnowsze