Weronika Szymańska i Krystian Ochman - bitwa w The Voice of Poland rozwaliła wszystkich!

Weronika Szymańska i Krystian Ochman
Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Emocje w The Voice of Poland sięgają zenitu. Widzowie mogą aktualnie podziwiać występy swoich ulubionych uczestników w Bitwach. Ta, w której udział wzięli Wiktoria Szymańska i Krystian Ochman z pewnością przejdzie do historii. Trenerzy zaniemówili! Kto okazał się lepszy? Sprawdź na ESKA.pl.

The Voice of Poland - Weronika Szymańska i Krystian Ochman w najlepszej bitwie w historii? Do takiego wniosku doszedł zapewne niejeden widz programu. Uczestnicy zaprezentowali bowiem rzeczywiście światowy poziom, wykonując wspólnie piosenkę z repertuaru największej obecnie gwiazdy młodego pokolenia - Billie Eilish. Podopieczni Michała Szpaka zaskoczyli wszystkich uczuciem, jakie włożyli w tę emocjonalną balladę. Wykonawca hitu Color Of Your Life nie miał zatem łatwego zadania. Kogo ostatecznie wybrał? Czy któryś z trenerów zdecydował się na kradzież?

To najlepszy duet Bitew w historii The Voice of Poland? Trenerzy zaniemówili!

The Voice of Poland - Weronika Szymańska i Krystian Ochman

To wykonanie Lovely na pewno zapewniło wam ciarki na całym ciele. Choć poziom obu uczestników jest bardzo wyrównany, to zasady programu są jasne. Michał Szpak zdecydował, że chce zostawić w swojej drużynie Krystiana. Weronika miała ogromne szczęście, bo ukradli ją Tomson i Baron.

Najnowsze