Weronika Curyło największą przegraną Szansy na sukces? Internauci chcą, by dostała złoty bilet!

2020-02-14 15:19 MK
Weronika Curyło
Autor: YouTube/Weronika Curyło

Wybór polskiego reprezentanta na Eurowizję od zawsze wzbudzał wielkie emocje. W tym roku, są one jeszcze większe, bowiem wokalista mający walczyć o zwycięstwo dla naszego kraju w Rotterdamie jest wybierany spośród uczestników Szansy na Sukces. Ostatni odcinek show wywołał wiele kontrowersji, bowiem zdaniem internautów, najlepiej z zadaniem poradziła sobie Weronika Curyło. Więcej na ESKA.pl.

Weronika Curyło największa przegraną drugiego odcinka Szansy na Sukces? Tak twierdzą niektórzy widzowie formatu, którzy kibicowali finalistce The Voice of Poland w trakcie ogłaszania wyników przez jurorów. Jak wiadomo, w tym roku, nagrodą główną w programie Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 jest możliwość reprezentowania naszego kraju podczas największego konkursu muzycznego w Europie. W każdym z trzech odcinków wyłaniany jest jeden finalista, który 23 lutego 2020 roku zmierzy się na żywo z pozostałymi.

Drugi odcinek programu wywołał wiele emocji. Tematem przewodnim były eurowizyjne hity. Organizatorzy zdecydowali się na uwzględnieniu takich utworów, które pokażą, jak Konkurs Piosenki Eurowizji ewoluował na przestrzeni lat. Najtrudniejsze zadanie niewątpliwie miała Weronika Curyło, która musiała sobie poradzić z niemieckojęzycznym utworem Dschinghis Khan. Mimo wyraźnego niezadowolenia z doboru piosenki, wokalistka doskonale poradziła sobie z jej wykonaniem. Zwyciężczynią odcinka okazała się jednak Alicja Szemplińska.

Weronika Curyło otrzyma złoty bilet?

Zdaniem wielu internautów, to właśnie Weronika Curyło powinna dostać się do finału programu. Internauci, którzy wciąż nie mogę pogodzić się z odpadnięciem swojej faworytki, apelują do Telewizji Polskiej, by przyznali jej złoty bilet. W regulaminie show jest bowiem zapis o przyznaniu przepustki do finału czwartej osobie. - Możecie użyć procedury Złotego Biletu i wskazać tym sposobem na przykład Weronikę Curyło i Paulinę Czaplę czy generalnie większą niż 1 liczbę uczestników? Tak by było sprawiedliwe, gdyż walka o Eurowizję byłaby równiejsza i bardziej ciekawsza; Dla mnie Weronika Curyło zrobiła niesamowitą robotę przy tej dziwacznej piosence. Dla mnie była nr 1; Złoty bilet należy się Weronice. To skandal, że nie wygrała! - można przeczytać w sieci.

Po wyemitowaniu odcinka Szansy na Sukces, na ESKA.pl pojawił się artykuł z oświadczeniem TVP o sposobie dobierania piosenek do odcinka. Prezentujemy je poniżej. W niedzielę 16 lutego, widzowie zobaczą, jak ostatni uczestnicy radzą sobie z repertuarem The Beatles.

Najnowsze