Walka POPEK - ERKO JUN 2018: kto wygra na KSW 45? [GŁOSOWANIE]

2018-10-06 22:17 rw
Walka POPEK - ERKO JUN 2018: kto wygra na KSW 45? [GŁOSOWANIE]
Autor: fot. plakat KSW 45 / Accredito.com

Popek - Erko Jun, to starcie, na które czekają przede wszystkim fani muzyki samozwańczego Króla Albanii. Kto waszym zdaniem wygra w hitowym starciu na KSW 45 w Londynie? Dajcie znać głosując na ESKA.pl

Walka Popek - Erko Jun 6.10.2018 to wydarzenie, na które czekają fani MMA, ale także miłośnicy muzyki samozwańczego króla Albanii. Ciężko jest wskazać faworyta i zdecydować, kto wygra Popek czy Erko Jun. W związku z tym postanowiliśmy przygotować dla Was specjalne głosowanie, które wyłoni faworyta czytelników ESKA.pl.

KSW 45 - WALKI, KARTA WALK. KTO WALCZY na KSW w Londynie 6.10.2018?

Popek KSW - walki

Nieobliczalny i elektryzujący publiczność Popek Monster (3-3, 3 KO) mówił ostatnio, że trenuje do najbliższej walki ze zdwojoną siłą. Rapujący wojownik KSW zadebiutował podczas pierwszej wizyty największej europejskiej organizacji w stolicy Anglii. Muzyk i zawodnik pojawił się wtedy jeszcze nie w klatce, ale podczas otwarcia KSW 32: Road to Wembley. Na debiut w walce przyszedł czas podczas KSW 37: Circus of Pain, gdzie Paweł Mikołajuw stanął naprzeciw Mariusza Pudzianowskiego. Kilka miesięcy później na KSW 39: Colosseum Popek cieszył się z pierwszej wygranej w okrągłej klatce, kiedy to już w 45. sekundzie zdemolował Roberta Burneikę. 39-latek na KSW 41 znów stanął do walki, ale tym razem po pełnej dominacji w pierwszej rundzie pojedynku z Tomaszem Oświecińskim musiał uznać jego wyższość w drugiej odsłonie. Będzie to pierwszy występ Polaka w stolicy Anglii od 10 lat.

Powrót Króla - Popek i Matheo powracają w szalony muzyczny duecie!

Popek bez wątpienia będzie musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności w Londynie na KSW 45: The Return to Wembley, 6 października w The SSE Arena, Wembley, ponieważ jego rywalem będzie pogromca Tomasza Oświecińskiego, Erko Jun (1-0, 1 KO).

Erko Jun KSW - walki

Erko Jun, czyli zawodnik trenujący na co dzień z Roberto Soldiciem i braćmi Zawada. Zaprezentował się znakomicie w swojej pierwszej zawodowej walce MMA. Zawodnik UFD Gym pokazał w starciu z Tomaszem Oświecińskim na KSW 44, że nie tylko potrafi uderzyć, ale też przyjąć potężny cios i wrócić do walki. Supergwiazda zza Odry w debiutanckim boju w KSW posłał na deski Oświecińskiego już w połowie pierwszej rundy. 

Walka Popek - Erko Jun 2018: kto wygra?

Popek - Erko Jun 6 października 2018 na KSW 45 to z pewnością jedna z najciekawszych walk wieczoru. Kto jest waszym faworytem? Wybierzcie go w głosowaniu na ESKA.pl!

Najnowsze