Zenek Martyniuk

i

Autor: WBF

Walentynki z królami disco 12.02.2022 - kto występuję na scenie? Gwiazdy, emisja, powtórka koncertu

2022-02-12 17:16

Walentynki z królami disco to koncert, który już wkrótce będzie można zobaczyć w telewizji. Z okazji tegorocznych Walentynek TVP widzowie będą mogli zobaczyć niesamowite show, które spodoba się fanom muzyki disco. Na scenie będzie można zobaczyć wielkie gwiazdy tego gatunku. O kim mowa? Kiedy i gdzie oglądać koncert?

Rozśpiewane, roztańczone, nastrojowe, przepełnione atmosferą miłości i optymizmu widowisko muzyczne z hali Tauron Arena w Krakowie. Wydarzenie Walentynki z królami disco ma na celu rozbawienie widzów w rytm muzyki disco polo. Nie ma co ukrywać, że w Polsce jest wielu fanów tego gatunku i z pewnością taki koncert zainteresuje bardzo dużo potencjalnych widzów. Na krakowskiej scenie pojawią się gwiazdy z Polski i zagranicy, w tym Limahl, Savage, Dr Alban, Francesco Napoli, Weekend, Boys oraz Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Osoby, które 12 lutego 2022 chcą obejrzeć to wydarzenie, zainteresowane są informacjami na temat transmisji. Gdzie oglądać program? Sprawdź niżej.

Walentynki 2022 - piosenki dla zakochanych. Najlepsze utwory wszech czasów o miłości

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY

Walentynki z królami disco - transmisja w TV, powtórka

Koncert Walentynki z królami disco będzie pokazany w telewizji w sobotę 12.02.2022 na antenie kanału TVP2. Przed telewizory trzeba będzie usiąść o godzinie 20:10, ponieważ o tej porze zaplanowano start emisji. Powtórkę wydarzenia będzie można obejrzeć online za pośrednictwem TVP VOD.

Sonda
Świętujecie w Walentynki?

Walentynki - geneza

Dzień Zakochanych obchodzimy 14 lutego, czyli w dzień św. Walentego. To właśnie z tego powodu święto nazywane jest Walentynkami. To okoliczność, która zdobyła ogromną popularność w Stanach Zjednoczonych, a z czasem zakorzeniła się też w innych krajach, w tym również w Polsce.