Walentynki 2022 - piosenki dla zakochanych. Najlepsze utwory wszech czasów o miłości

2022-01-31 15:45
Antyranking prezentów na Walentynki. Tego Polacy NIE CHCĄ dostać od swojej drugiej połówki!
Autor: Unsplash/ pexels

Walentynki to dla wielu osób ważne święto. Dzień Zakochanych obchodzimy 14 lutego. To czas, kiedy pary wspólnie spędzają czas, aby świętować swoją miłość. Wybierają się do restauracji czy do kina. W tym dniu ważna jest też muzyka, która tworzy odpowiedni nastrój. Na jakie piosenki warto zwrócić uwagę? Oto nasze propozycje.

Dzień Zakochanych obchodzimy 14 lutego, czyli w dzień św. Walentego. To właśnie z tego powodu święto nazywane jest Walentynkami. To okoliczność, która zdobyła ogromną popularność w Stanach Zjednoczonych, a z czasem zakorzeniła się też w innych krajach, w tym również w Polsce. Ten dzień można obchodzić na wiele sposobów. Razem ze swoją drugą połówką można wyjść do kina, do muzeum, do teatru czy na kolację do restauracji. Niektórzy lubią też zostać w domu i wspólnie obejrzeć np. komedię romantyczną. Jednak aby zrobić lepszą, walentynkową atmosferę, warto pomyśleć też o dobrej muzyce. Jakie piosenki będą najlepsze na ten dzień?

Walentynki 2022 - Romeo i Julia na w Stopklatce! Obejrzyj film w święto zakochanych

ESKA XD #041 - MORSOWANIE, PRIME MMA, UNCHARTED, ACRAZE

Walentynki 2021 - najlepsze piosenki

Muzyka jest ważna przy każdej specjalnej okazji. Nie inaczej jest w przypadku Walentynek. Miłość jest jednym z najczęściej poruszanych tematów przez artystów. Które z nich muzycznych dzieł najbardziej nadaje się na Dzień Zakochanych? Nasze propozycje znajdziecie w galerii poniżej:

Sonda
Obchodzisz Walentynki?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze