Walentynki 2023 - zabobony i wróżby. Tego lepiej unikaj, jeśli chcesz znaleźć miłość!

i

Autor: CANVA

Walentynki 2023 - zabobony i wróżby. Tego lepiej unikaj, jeśli chcesz znaleźć miłość!

2023-02-09 9:29

Walentynki są ulubionym świętem dla osób szalenie zakochanych i mniej ulubionym dla singli. Nie da się ukryć, że jest to doskonały czas na odnalezienie miłości. Nie jest to jednak takim prostym zadaniem - szczególnie, jeśli popełnia się TE gafy. Mogą mieć one znaczący wpływ na Twoje NIEpowodzenie. Tego lepiej unikaj!

Dla wielu osób Walentynki są ulubionym świętem. To wtedy spędza się czas w towarzystwie ukochanej osoby, obdarowuje prezentami, a w powietrzu aż czuć miłość. Nie da się ukryć, że dla singli brzmi ono mniej zabawnie. Mimo to jest to doskonały czas na znalezienie sobie drugiej połówki. Nie jest to oczywiście najłatwiejszym zadaniem, jednak przy odrobinie chęci wszystko staje się możliwe. Pod uwagę warto wziąć zabobony, być może to przez nie Kupidyn nie jest dla Ciebie łaskawy 14 lutego. Zgromadziliśmy dla Was wróżby i przesądy, których lepiej unikać. To one mogą sprowadzać na Ciebie pecha w miłości, który towarzyszy przez cały następny rok!

Prezent walentynkowy dla chłopaka 2023. Tych upominków lepiej nie dawaj!

Ale fury! Tymi samochodami jeżdżą polscy piłkarze [Lewandowski, Szczęsny, Zieliński] | ESKA XD - Prosto z salonu #62

Walentynki - przesądy, zabobony

Oto walentynkowe przesądy i zabobony. Powinieneś na nie uważać, jeśli 14 lutego planujesz odnaleźć miłość swojego życia!

  • Walentynka

Okazuje się, że kartki walentynkowe lepiej pisać długopisem niż ołówkiem, jeśli jest się pewnym swojej drugiej połówki. Jeden z przesądów jasno mówi, że jeśli otrzymana przez Ciebie wiadomość na walentynce jest napisana długopisem, to miłość przetrwa wieczność, natomiast jeśli Twój luby wybrał ołówek, możesz pożegnać się z Waszym związkiem.

  • Imię

Nie układa Ci się z ukochanym? Powód może Cię naprawdę zaskoczyć! Mówi się, że pierwsze imię, które usłyszysz właśnie 14. lutego jest imieniem miłości Twojego życia. Może następnym razem spróbuj wysłuchiwać imienia swojego partnera?

  • Ptaki

Ten przesąd wymaga przede wszystkim umiejętności rozpoznawania ptaków. Jeśli podczas spaceru ujrzysz wróbla, w przyszłości czeka Cię szczęśliwe życie miłosne, przepełnione problemami finansowymi. Osoby, które pragną życia w bogactwie, powinny wypatrywać szczygłów.

Kiedy wypada Tłusty Czwartek 2023? Skąd pochodzi ta tradycja?

Walentynki - wróżby

Jeśli interesuje Cię Twoje przyszłe życie miłosne, rozważ przeprowadzenie tych wróżb. Odkrycia mogą Cię zszokować!

  • Jabłko

Jabłko okazuje się doskonałym przedmiotem do wróżb. Dzięki niemu możesz poznać imię swojej przyszłej miłości. Jak się okazuje, wystarczy zakręcić nim, podczas wypowiadania męskich imion. To na którym się zatrzyma, będzie miało ogromne znaczenie w Twoim życiu.

  • Pierścionek

Do tej wróżby potrzebne Ci są zdjęcia, pierścionek oraz sznurek. Jest ona niezwykle pomocna, jeśli Twoje serce waha się pomiędzy wybrankami. Obróć pierścionkiem zawieszonym na sznurku nad fotografiami. Ta, nad którą się zatrzyma, przedstawia wizerunek osoby szczególnie bliskiej Twojemu sercu.

Sonda
Czy obchodzisz Walentynki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE