walentynki

i

Autor: pixabay.com

Walentynki 2023 - kartki, gify i obrazki do pobrania za darmo

2023-02-14 10:12

Walentynki 2023 to bez wątpienia wyjątkowe święto dla wielu osób. Obchodzenie tego wydarzenia stało się już polską tradycją. Niektórzy pragną złożyć życzenia swoim ukochanym osobom wysyłając im coś wyjątkowego. Nie trzeba jednak pisać wyuczonych formułek. Można wysłać gifa lub obrazek. Gdzie można je znaleźć?

Kartki, gify i obrazki na Walentynki 2023 to coś, czego poszukuje wiele osób. Przygotowaliśmy dla was propozycje, które są do gotowe do wysłania przez Facebooka czy w zwykłej wiadomości SMS. Wiadomo nie od dziś, że życzenia najlepiej składać osobiście, jednak nie zawsze taka forma jest możliwa. Na całe szczęście istnieje jednak kilka sposobów na pokazania swojej życzliwości do naszych bliskich, chociażby za pomocą uroczych czy zabawnych ruchomych obrazków. Na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was listę linków, z których możecie pobrać najfajniejsze gify na tę wyjątkową okazję. Te ruchome obrazki idealnie nadadzą się na 14 lutego 2023.

Życzenia walentynkowe 2023 dla chłopaka i dziewczyny. Krótkie wierszyki i teksty dla bliskiej osoby

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Walentynki 2023 - kartki, gify i obrazki

Szukacie gifów i obrazków z okazji Walentynek 2023? Niektórzy z was z pewnością tak. Wysyłanie sobie ruchomych obrazków w ostatnim czasie jest modne. Z tego powodu specjalnie dla was poszukaliśmy najlepszych gifów. Mamy dla was linki, pod którymi możecie je znaleźć:

Czy w tym roku znajdziesz miłość? Quiz na Walentynki 2023 dla poszukiwaczy drugiej połówki

Walentynki - geneza

Dzień Zakochanych obchodzimy 14 lutego, czyli w dzień św. Walentego. To właśnie z tego powodu święto nazywane jest Walentynkami. To okoliczność, która zdobyła ogromną popularność w Stanach Zjednoczonych, a z czasem zakorzeniła się też w innych krajach, w tym również w Polsce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE