Walentynki 2013: randka z One Direction! Z którym członkiem 1D chciałabyś spędzić Święto Zakochanych? [RANKING]

2013-02-13 17:21

Walentynki 2013 to czas randek i romantycznych spotkań, na których Directionerki z całego świata z miłą chęcią chciałyby zobaczyć chłopaków z One Direction. Z którym członkiem 1D mogłabyś spędzić Święto Zakochanych? Wybierz swojego kandydata i zagłosuj w Eskowym rankingu!

Walentynki 2013 z One Direction to marzenie wszystkich fanek zespołu. Directionerki z całego świata oddałyby wszystko, aby Święto Zakochanych spędzić w ramionach jednego z członków brytyjsko-irlandzkiego boysbandu. Jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, to z którym z wokalistów 1D chciałabyś pójść na walentynkową randkę?

Wcześniej w Eskowym rankingu na najfajniejszego członka One Direction zwyciężył Niall Horan. Czy to właśnie on jest idealnym kandydatem na romantyczny wieczór 14 lutego 2013 roku? A może chciałybyście przekonać się na własnej skórze jak Harry Styles łamie damskie serca?

>>> Niall Horan najfajniejszym członkiem One Direction w rankingu Eska.pl! Ile głosów zdobyli pozostali członkowie 1D? [GALERIA]

Zapraszamy do głosowania i wspólnej walentynkowej zabawy! Czekamy na Wasze komentarze. Możecie także korzystać z Eskowego czatu. Trzymamy kciuki za udane walentynki!


Zobacz Kiss You - One Direction!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze