Bryska i Justyna Steczkowska

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Walczyła ze Steczkowską o udział w Eurowizji. Teraz zaśpiewała jej piosenkę. Internauci nie kryją zachwytu!

2024-02-26 14:16

Preselekcje do Eurowizji 2024 nikogo nie pozostawiły obojętnymi. Sporo fanów konkursu wciąż nie może pogodzić się z przegraną Justyny Steczkowskiej. bryska, która również starała się o reprezentowanie Polski z utworem "Obca", zaskoczyła internautów swoich wykonaniem "WITCH-ER (Tarohoro)".

Justyna Steczkowska przeżywa renesans kariery muzycznej za sprawą singla "WITCH-ER (Tarohoro)", który mocno namieszał na polskiej scenie muzycznej. Po 29 latach od swojego debiutu na eurowizyjnej scenie Justyna Steczkowska ponownie zdecydowała się na zawalczenie o udział w konkursie i reprezentowanie naszego kraju. Skomponowany przez nią i Hotel Torino kawałek "WITCH-ER (Tarohoro)" zebrał świetne recenzje zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych fanów Eurowizji. Ostatecznie preselekcje wygrała jednak Luna z utworem "The Tower", zdobywając o 1 punkt więcej niż jej muzyczna rywalka. Jedną z artystek, które również zgłosiły się do tegorocznych preselekcji, była doskonale znana polskiej publiczności bryska. Piosenkarka startowała w eliminacjach z kawałkiem "Obca". Teraz wzięła na tapet "WITCH-ER (Tarohoro)". Jej wersja spodobała się internautom.

Justyna Steczkowska szczerze o Lunie. Tak podsumowała konkurentkę!

Justyna Steczkowska wspomina Eurowizję

bryska zaśpiewała hit Steczkowskiej

bryska wielokrotnie udowodniła, że jest artystką wszechstronną. Tym razem piosenkarka, która sama brała udział w preselekcjach do Eurowizji, pokusiła się o zaprezentowanie własnej wersji hitu Steczkowskiej "WITCH-ER (Tarohoro)". Nawet angina nie przeszkodziła jej w zachwyceniu internautów. W takim wydaniu jeszcze jej nie słyszeliśmy! Posłuchajcie, jak bryska poradziła sobie z viralowym singlem ikony polskiej sceny muzycznej. Prawda, że doskonale?

Listen on Spreaker.