Wakacyjna Trasa Dwójki 10.07.2021 - Świnoujście. Kto wystąpi i co się będzie działo?

2021-07-04 18:00
Wakacyjna Trasa Dwójki - Koncert w Mrągowie
Autor: AKPA

Wakacyjna Trasa Dwójki 10.07.2021 pojedzie zupełnie na drugi koniec Polski - do Świnoujścia. To tu, nad Bałtykiem, odbędzie się kolejny wakacyjny koncert z udziałem polskich i światowych gwiazd. Zapowiada się jeden z najbardziej słonecznych przystanków na Wakacyjnej Trasie Dwójki!

Wakacyjna Trasa Dwójki 10.07.2021 pojedzie do Świnoujścia! Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew, czyli… atmosfera beztroskich wakacji w nadmorskim kurorcie! W taki klimat już w najbliższą sobotę 10 lipca zabierze nas przebojowa ekipa Wakacyjnej Trasy Dwójki. Widzów czeka kolejne porywające widowisko muzyczne. Spektakularne efekty wizualne, multimedia, feeria świateł i dźwięków, widowiskowe układy taneczne, a przede wszystkim gwiazdy i największe wakacyjne hity! 

Wakacyjna Trasa Dwójki 10.07.2021 - Świnoujście. Kto wystąpi?

Na początek – eksplozja młodości i talentu, czyli energetyczne show w wykonaniu Roksany Węgiel. Niewiele później żywiołowy występ Viki Gabor – „cudownego dziecka” polskiej piosenki. Co to oznacza? Nic innego, jak potężną, wezbraną falę młodzieńczej energii, wigoru oraz talentu!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 w Żywcu. Wśród gwiazd Alvaro Soler!

Miłośników disco i biesiadnych klimatów rozgrzeją zespoły Bayer Full, Power Play, Defis czy Camasutra. Usłyszymy m.in. takie szlagiery, jak „Hej, Sokoły”, „Przybyli ułani pod okienko”, „Pendolino”, „Tego chcesz” czy „Miłość jest piękna”.

Będzie też niespodzianka – występ znakomitego Pawła Skiby, wokalisty, o którym zrobiło się głośno za sprawą tegorocznej Eurowizji, gdy jako członek polskiej reprezentacji zebrał entuzjastyczne recenzje od widzów i dziennikarzy. W Świnoujściu Paweł wykona „Białą mewę”, a w duecie z Dagmarą Jaworską – idealnie wpisujące się w klimat wakacji nad morzem – hity „Chałupy welcome to” i „Dziewczyna ratownika”.

Wakacyjna Trasa Dwójki 10.07.2021 - zagraniczna gwiazda

Zagraniczną gwiazdą wieczoru będzie rewelacyjny Thomas Andres, niegdyś jeden z filarów legendarnej formacji Modern Talking, a dziś uznany artysta z powodzeniem rozwijający karierę solową. W Świnoujściu wykona m.in. „Cheri, Cheri Lady”, „You're My Heart”, „Sexy, Sexy Lover”, a także swój najnowszy singiel „Cosmic rider”. Uwaga! Będzie to światowa premiera telewizyjna tego utworu!

Wakacyjna Trasa Dwójki 10.07.2021 - prowadzący, atrakcje

Koncert poprowadzi energetyczny, zgrany duet w składzie Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Backstage we władanie wezmą: Małgorzata Opczowska i Norbi. Dla widzów przygotowano także interaktywne konkursy i zabawy. Będzie okazja, by pozdrowić bliskich, podzielić się rodzinnymi zdjęciami lub przesłać krótkie filmiki z wakacji. Na autorów najciekawszych produkcji czekają atrakcyjne nagrody.

Najnowsze