Ten dzieciak tańczy jak Michael Jackson. jak go zobaczycie!

i

Autor: Screen z TikToka: boopsalot

W tym maluchu płynie krew Michaela Jacksona. Jego taneczne ruchy robią furorę!

2023-02-09 13:31

Michael Jackson był nie tylko świetnym wokalistą, ale również tancerzem. Choć mało kto się tego spodziewał, wygląda na to, że król popu może mieć godnego następcę. Dzieciak z TikToka zdecydowanie robi najprawdziwszą furorę. Zatańczył do kultowej piosenki "Smooth Criminal". Ten filmik poprawi Wam humor na cały dzień, tak jak zrobił to milionom internautów!

Michaela Jacksona zdecydowanie można nazwać jedną z najbardziej utalentowanych osób, które stąpały po ziemi. Mężczyzna był nie tylko doskonałym wokalistą, ale również świetnym tancerzem. Choć raczej mało kto się tego spodziewał, wygląda na to, że artysta może mieć godnego następcę. Ten dzieciak na TikToku zrobił najprawdziwszą furorę, tańcząc do jednej z najbardziej znanych piosenek króla popu. Mowa o "Smooth Criminal", w której Jackson wykonuje charakterystyczny układ. Chłopiec odwzorował go na swój własny sposób, co wyszło mu naprawdę fantastycznie. Ten widok zrobi Wam dzień i wywoła długotrwały uśmiech na twarzy!

Była przerażona na widok pudełka. To, co w nim znalazła, doprowadziło ją do łez

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Chłopiec na TikToku niczym Michael Jackson

Wideo, na którym chłopiec tańczy do kultowej piosenki Michaela Jacksona ma aż 4,4 mln polubień. O takich wynikach mogą pomarzyć najlepsi polscy tiktokerzy. Nic dziwnego, w końcu nie tylko bezbłędnie zaprezentował, jak zatańczyć do Smooth Criminal, ale wywołał uśmiechy na twarzach widzów. Oglądając go zagwarantujesz sobie rozbawienie i poruszenie!

Wysłał dziewczynę po płyn do migaczy. Nie uwierzycie, co się działo dalej!

Tańczący chłopiec - reakcje

Internauci byli zachwyceni tym, jak zatańczył chłopiec. Swój szczery podziw wyrazili w komentarzach pod wideo. Świadczą one o sukcesie, który udało mu się odnieść!

Tak wychowam dzieci - napisał użytkownik.

JEŚLI NIE BĘDĘ MIAŁA TAKIEGO DZIECKA TO NIE CHCE DZIECI - dodano.

NIE NO KLASA - podsumowano pod wideo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE