W Stronę Słońca Eweliny Lisowskiej ma już milion odsłon na YouTube. Zobacz W Stronę Słońca na Eska.pl [VIDEO]

2013-03-03 11:39

W Stronę Słońca to tytuł najnowszej piosenki Eweliny Lisowskiej. Hit ma już ponad milion odsłon na YouTube. Wokalistka podzieliła się tą informacją z fanami na Facebooku. W marcu ukaże się debiutancki krążek Eweliny Lisowskiej, na którym usłyszycie także W Stronę Słońca!

W Stronę Słońca Eweliny Lisowskiej ma już milion odsłon na YouTube. To najnowszy przebój wokalistki znanej z hitu Nieodporny Rozum. Ewelina Lisowska przygotowuje się do premiery debiutanckiego albumu, który ukaże się w marcu 2013.

Zobacz na Eska.pl zapis videoczatu z Eweliną Lisowską

Ewelina Lisowska popularność zdobyła w programie X Factor. Nie udało jej się wygrać , jednak nikt z biorących udział w tej edycji nie zdobył takiej popularności jak Ewelina. W sierpniu 2012 ukazała się jej debiutancka EPka, na której znalazł się przebój Nieodporny Rozum, a także Countdown, czyli anglojęzyczna wersja piosenki w Stronę Słońca.

Zobacz W Stronę Słońca - Ewelina LisowskaNie czytałeś jeszcze?

Elżbieta Zapendowska szczerze o Dodzie, Edycie Górniak, Ewelinie Lisowskiej i Gosi Andrzejewicz

EP


Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze