Voice of Poland - SKANDAL, bo Andrzej Piaseczny 'upadł na głowę' i 'chyba niedosłyszy'

2017-11-13 11:55
Andrzej Piaseczny w Voice of Poland
Autor: vop.tvp.pl Andrzej Piaseczny w Voice of Poland

Andrzej Piaseczny w ogniu negatywnych komentarzy po odcinku Voice of Poland. "Piasek, cos Ty zrobił chłopie???", "Piasek upadl na glowe!!!", "Co się dzieje z uszami Piaska????". Co się wydarzyło?

Voice of Poland to ustawka! Takie komentarze pojawiły się jeszcze przed końcem odcinka, w którym Andrzej Piaseczny ogłosił kontrowersyjny werdykt. "Tym razem Piasek upadł na głowę!!!", "Najgłupsza decyzja tej edycji!" to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się na fanpage'u Voice of Poland po występach drużyny Piaska. "Wybór Piaska tylko mnie utwierdza w przekonaniu że ten program to jedna wielka ustawka żenada".

Andrzej Piaseczny - żona, koncerty, gej, wzrost i facebook - o co pytacie Google?

Autor: brak danych

  Andrzej Piaseczny - czy ma żonę, gdzie i kiedy koncerty, czy jest gejem, ile ma wzrostu... Internauci pytają google o Andrzeja Piasecznego, wokalistę, trenera Voice of Poland. Sprawdziliśmy o co pytacie najczęściej i odpowiadamy na te pytania - na tyle na ile Andrzej Piaseczny

Voice of Poland - Piasek popełnił błąd

Burzę w internecie wywołała decyzja Andrzeja Piasecznego. W 2 odcinku live Voice of Poland z jego grupy startowali Martyna Pawłowska, Artur Wołk - Lewanowicz i Michał Szczygieł. Ten ostatni przeszedł dalej głosami telewidzów, a juror musiał wybrać między pozostałą dwójką. Dla wielu wybór wydawał się prosty gdyż uważali, że Martyna śpiewająca Gołębi puch wypadła znacznie lepiej. Andrzej jednak stwierdził, że pokieruje się przeczuciami i do 3 Live'u wziął ze sobą Artura, który wykonał piosenkę Dzień i noc. Widzowie i internauci uznali, że Piasek popełnił błąd.

Voice of Poland 8 - półfinał 18.11. Kto wystąpi?

Autor: brak danych

  18 listopada czekają nas wielkie emocje. Za nami ćwierćfinał programu The Voice Of Poland 8. Z 12 uczestników wyłoniono najlepszą ósemkę. Jury programu musiało podjąć bardzo ciężkie wybory.  Ćwierćfinał - kto odpadł? Trenerzy mieli za zada

Internauci miażdżą w komentarzach

Na Facebookowej stronie Voice of Poland od razu zaczęły się pojawiać miażdżące dla Piasecznego komentarze: "No i to jest logika? Zaśpiewała najlepiej. I w związku z tym wyleciała. Piaseczny zgłupiał", "Andrzej wielki błąd. Gotowa, kompletna wokalistka a Ty wybrałeś chłopaka, według mnie kierowałeś się sumieniem", "Niesprawiedliwe Martyna ślicznie zaśpiewała powinna iść dalej....Piasek jest niesprawiedliwy.....szok", "Byłaś najlepsza w drużynie Piaska, nie rozumiem czemu odpadłaś? [...] Co się dzieje z uszami Piaska"???

Voice of Poland - występy Martyny i Artura

Czy to największy skandal w Voice of Poland? Oceńcie sami oglądając występy Martyny Pawłowskiej i Artura Wołka - Lewanowicza.

Poniżej także specjalny występ Piaska:

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze