Voice of Poland 9 - castingi ruszyły! Kiedy początek show?

2018-04-11 14:00
Voice of Poland 9 - castingi ruszyły! Kiedy początek show?
Autor: Fot. wbf Jury Voice of Poland

Voice of Poland wraca do TV. Kiedy zobaczymy dziewiątą edycję muzycznego show?

Voice of Poland 9 - nowa edycja programu oficjalnie potwierdzona! 10 kwietnia na oficjalnym fanpage'u Voice of Poland pojawiła się informacja o rozpoczęciu internetowych castingów do dziewiątej edycji muzycznego show. Osoby, którym uda się awansować dalej wezmą udział w przesłuchaniach w ciemno. Co już wiadomo o nowej edycji programu?

Voice of Poland 9 - kiedy premiera?

Większość zastanawia się pewnie, kiedy nowe odcinki Voice of Poland trafią na antenę TVP2. Internetowe castingi potrwają do 30 kwietnia. Po nich dopiero rozpoczną się przesłuchania w ciemno i pierwsze nagrania. Biorąc to wszytko pod uwagę można stwierdzić, że dziewiąta edycja muzycznego show do TV trafi najprawdopodobniej jesienią 2018.

Kto zasiądzie w jury Voice of Poland 9? Na razie wszystkie szczegóły pozostają tajemnicą. Możemy się jednak domyślać, że skład będzie podobny, jak w ósmej edycji. Wtedy uczestników oceniali Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska oraz Tomson i Baron. Zwyciężczynią została Marta Gałuszewska, która reprezentowała drużynę Michała. 

Edyta Górniak: jak wyglądała 14 i 24 lata temu? Czy bardzo się zmieniła?

Autor: brak danych

  Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd polskiej estrady. Trenerka z The Voice Kids i słynna piosenkarka od lat cieszy się dużą popularnością. Uwielbiają ją również dzieci, które ciągle pamiętają jej głos z animacji Pocahontas. Wokalistka lubi dzieli

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze