Voice of Poland 8 - znamy pierwszego jurora!

2017-06-09 10:48

Voice of Poland 8 już jesienią wróci do telewizyjnej ramówki TVP2. Wiemy, kto będzie jednym z jurorów ósmej edycji muzycznego show!

Voice of Poland 8 wraca do TV. W czerwcu rozpoczęły się pierwsze castingi do programu, w którym wybierany jest najlepszy głos w Polsce. W wakacje produkcja zacznie realizować nagrania castingowe z trenerami, a nowe odcinki do TVP 2 trafią we wrześniu 2017. Pierwszego jurora poznaliśmy jednak jeszcze przed rozpoczęciem przesłuchań w ciemno. Okazuje się, że jednym z wokalnych trenerów Voice od Poland 8 został Michał Szpak.

>> Maryla Rodowicz jurorką w Voice of Poland?

Michał Szpak w Voice of Poland 8

Michał Szpak nigdy nie zasiadał w jury talent show, ale jego kariera rozpoczęła się w programie X-Factor, gdzie zajął ostatecznie drugie miejsce. Wokalista zna więc realia tego typu programów. Dodatkowo ma duże doświadczenie sceniczne. To on w 2016 roku reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji, gdzie zajął wysokie 8. miejsce.

TVP 2 zdecydowała się również na realizację dziecięcej wersji programu The Voice. Programy mają być realizowane jednocześnie.

The Voice Kids w TVP! Kiedy premiera muzycznego show dla dzieci?

Autor: brak danych

The Voice Kids - pierwsza polska edycja dziecięcego show zostanie pokazana na TVP2. Jak poinformował serwis wirtualnemedia.pl Telewizja Polska zamówiła realizację pierwszej odsłony The Voice Kids w Polsce. Kiedy możemy spodziewać się premierowych odcinków muzycznego s

 

Najnowsze