VMA 2017 - nagroda dla Pink oburzyła internautów!

2017-08-28 15:04
VMA 2017 - nagroda dla Pink oburzyła internautów!
Autor: fot. EAST NEWS VMA 2017 - nagroda dla Pink oburzyła internautów!

Pink w czasie VMA 2017 otrzymała nagrodę specjalną w kategorii Michael Jackson Vanguard Award. Internauci twierdzą, że niezasłużenie! Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

VMA 2017 - Pink otrzymała nagrodę specjalną w kategorii Michael Jackson Vanguard Award. Jest to wyróżnienie, które artyści otrzymują od 1984 roku za wyjątkowy wkład w kulturę. Wiadomość o tym, że amerykańska wokalistka dołączyła do Davida Bowiego, George'a Michaela, U2, Beyonce, Britney Spears czy Rihanny, zdenerwowała wielu internautów. Twierdzą oni, iż Pink od kilkunastu lat nie stworzyła ani jednego dobrego hitu, więc za kilka lat nikt o niej nie będzie pamiętał. 

VMA 2017 - nagroda dla Pink

Najwięcej negatywnych komentarzy pojawiło się na Twitterze. Najbardziej gwiazdę mógł dotknąć ironicznie brzmiący komentarz: cieszymy się z wyróżnienia Vanguard Award dla @Pink, która od 2001 roku ma tylko jeden znaczący teledysk w karierze. Internauta miał na myśli klip pt. Lady Marmalade, w którym Alecia Moore pojawiła się gościnnie, jednak nie we własnej osobie. Ostatecznie wiele osób z przekonaniem pisze, że 27 sierpnia na VMA 2017 zarówno Pink, jak i Katy Perry dały najlepsze show.

VMA 2017: Katy Perry odleciała! Zobacz jej występ z gali [VIDEO]

Autor: brak danych

Katy Perry na VMA 2017 naprawdę odleciała. Wokalistka podczas gali, która odbyła się 27 sierpnia w Inglewood w Kalifornii, dała niezłe show z udziałem Nicki Minaj. Ten wieczór miał należeć właśnie do Katy. Nie dość, że artystka prowadziła galę to miała jeszc

Tak naprawdę pisanie o tym, że Pink nie stworzyła żadnego dobrze sprzedającego się singla nie ma pokrycia. Amerykanka ma na koncie nagrody, które zdobyła na największych wydarzeniach muzycznych tj.: Billboard Music Awards, BMI Awards, Brit Awards, a za singiel Trouble z 2004 roku zdobyła Grammy Awards. 13 października 2017 Pink wyda swój siódmy album pt. Beautiful Trauma. Wydawnictwo promuje singiel What About Us, którego przejmujący teledysk w 12 dni od premiery miał ponad 11 milionów wyświetleń. Widzieliście już?

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze