Vixen - kiedyś w ogniu krytyki, dziś uwielbiany za TEN hit. Kim twórca Ne Rozumiju?

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: Vix.N - Młody Kowboj (Official Music Video) / Vixenove Vixen - kiedyś w ogniu krytyki, dziś uwielbiany za TEN hit. Kim twórca Ne Rozumiju?

NAJPOPULARNIEJSZY HIT W POLSCE

Vixen w końcu na szczycie! "Ne Rozumiju" #1. w Gorącej 20 Radia ESKA!

2024-03-01 19:52

Vixen lepiej nie mógł zacząć marca 2024. Raper, ze swoją przepiękną, gitarową balladą o miłości "Ne Rozumiju" po kilku tygodniach obecności w ścisłym zestawieniu - wylądował na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA. Zobaczcie teledysk do hitu, który zebrał najwięcej Waszych głosów na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 1.03.2024
  2. Gorąca 20 Radia ESKA: #1. Vixen - Ne Rozumiju

Kariera Vixena pełna jest wzlotów, ale też upadków. Polski raper nagrywa od 2007 roku i może liczyć na "street-credit" innych wykonawców. Gościnnie w jego kawałkach pojawiali się tacy artyści, jak Opał, Kubańczyk, Peja, Abradab, VNM, Bonson, Gedz, Pokahontaz, Zeus, czy Mery Spolsky. To właśnie z tą wokalistką stworzył "Romantyczna miłość", czyli swój największy do tej pory hit. Do tej pory, bo właśnie swoje dotychczasowe osiągnięcia pobija przejmującym kawałkiem o miłości pt. "Ne Rozumiju". Teledysk utworu, w krótkim czasie przekroczył barierę 23 milionów wyświetleń, a singiel odnotował kilka milionów streamów. Na tym na pewno nie koniec, bo Darek Szlagor ze swoją gitarową balladą zebrał najwięcej Waszych głosów w Gorącej 20 Radia ESKA!

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 1.03.2024

Vixen awansował na miejsce 1. Gorącej 20 Radia ESKA po awansie o sześć oczek. Wyprzedził Alana Walkera, który był na szczycie w ostatnim notowaniu w lutym. Podium zamknął Teddy Swims. Amerykański wokalista o charyzmatycznym głosie również zna smak zwycięstwa w liście hitów ESKI. Zacny awans z miejsca 14. na miejsce 7. zaliczył duet Carla Fernandes i Oskar Cyms. Spadek natomiast Kygo z Avą Max. Ich hit "Whatever" z miejsca 4. zleciał na miejsce 9. O wasze głosy prosi Armin van Buuren z hitem "Forever". Spadł z miejsca 12. na miejsce 20. 

Gorąca 20 Radia ESKA - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

W notowaniu mieliśmy 8 spadków, 10 awansów, 1 nowość i 1 bezetkę. Ze ścisłej dwudziestki wypadł Zerb z viralowym hitem "Mwaki", a w jego miejsce wskoczył jeden z najpopularniejszych dotychczasowych hitów w Stanach Zjednoczonych w 2024 roku. Mowa o piosence "Beautiful Things" od Bensona Boone'a. Kolejne notowanie Gorącej 20 Radia ESKA już w Dzień Kobiet, 8 marca 2024. Zaprasza Michu Sobkowski.

Gorąca 20 Radia ESKA: #1. Vixen - Ne Rozumiju