Vixen - kiedyś w ogniu krytyki, dziś uwielbiany za TEN hit. Kim twórca Ne Rozumiju?

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: Vix.N - Młody Kowboj (Official Music Video) / Vixenove Vixen - kiedyś w ogniu krytyki, dziś uwielbiany za TEN hit. Kim twórca Ne Rozumiju?

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Vixen po kilku tygodniach wraca na szczyt! "Ne Rozumiju" #1. w Polsce!

2024-03-29 19:52

Za sprawą Waszych głosów jego "Ne Rozumiju" było najpopularniejszym hitem w Polsce, w notowaniu 1.03.2024. W kolejnych dniach i tygodniach było nieco słabiej, ale znów pokochaliście jego gitarową balladę o miłości. Raper świetnie rozpoczął marzec, ale również doskonale kończy ten miesiąc. Ponownie wylądował na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA. Zobaczcie teledysk do hitu, który zebrał najwięcej Waszych głosów na ESKA.pl!

Vixen nagrywa od 2007 roku i może liczyć na "street-credit" innych wykonawców. Gościnnie w jego kawałkach pojawiali się tacy raperzy, jak Opał, Kubańczyk, Peja, Abradab, VNM, Bonson, Gedz, Pokahontaz, Zeus, czy wokalistka, Mery Spolsky. To właśnie z tą artystką stworzył "Romantyczna miłość", czyli swój największy do tej pory hit. Do tej pory, bo właśnie swoje dotychczasowe osiągnięcia pobija przejmującym kawałkiem o miłości pt. "Ne Rozumiju". Teledysk utworu w kilka miesięcy przekroczył 33 miliony wyświetleń, a singiel w najpopularniejszej platformie streamingowej ma blisko 20 milionów odtworzeń. Na tym na pewno nie koniec, bo Darek Szlagor ze swoją gitarową balladą zebrał najwięcej Waszych głosów w Gorącej 20 Radia ESKA!

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 29.03.2024

Vixen ponownie ma najpopularniejszy hit w Polsce. Trzeba odnotować, że awansował na szczyt z miejsca 15. Na miejscu 2. (po awansie z 4.), w ostatnim marcowym zestawieniu listy hitów ESKI, uplasowała się Dua Lipa z „Training Season”. Podium zamknęła uwielbiana w Polsce formacja The Kolors z „Un Ragazzo Una Ragazza” (po awansie z 14.). Z miejsca 1. na miejsce 4. spadł Benson Boone z międzynarodowym hitem „Beautiful Things”. Miejsce 5. w 13. tygodniu 2024 należy do Blanki i jej „Cara Mia”.

7 awansów, 10 spadków i 3 gorące nowości, to statystyka notowania 29 marca. Z listy wypadł hit „I Can’t Be The Only One” od Sery i grupy YouNotUs”, pożegnał się również Teddy Swims z „Lose Control” oraz nie uratowaliście Olivera Heldensa z jego nową wersją hitu „Out of Touch”, czyli „Out of Love”. Teraz pilnie o Wasze głosy prosi Lost Frequencies i Bastill. Ich „Head Down” otworzyło Gorącą 20 Radia ESKA na miejscu 20.

Kto w takim razie dostał się do ścisłej dwudziestki najpopularniejszych hitów w Polsce? Na miejscu 19. uplasowaliście Purple Disco Machine i Asdis z hitem „Beat of Your Heart”. Aż sześć oczek wyżej, czyli na miejscu 13. (oby nie było pechowe) znalazła się grupa Rudimental i Ella Henderson z hitem „Alibi”, a na miejscu 11. zadebiutował duet Miley Cyrus & Pharrell Williams z hitem „Doctor (Work It Out). Jak będzie wyglądać sytuacja w kolejnym zestawieniu? Przekonamy się 5 kwietnia od godziny 18:00!

Gorąca 20 Radia ESKA - #1. Vixen - Ne Rozumiju