Vito Bambino

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News

Vito Bambino i Sanah ZNOWU łączą siły. Ale jazz to był dopiero początek!

2022-02-16 17:49

Ich piosenka Ale jazz okazała się być największym hitem zeszłego roku. To jednak nie koniec. Sanah i Vito Bambino ponownie połączyli siły, a efekty usłyszymy już za moment. Za kulisami gali Bestsellery Empiku 2021 wokalista opowiedział nam o współpracy z najpopularniejszą artystką muzyczną w kraju i o nadchodzących projektach.

Sanah i Vito Bambino to połączenie, które wywołało eksplozję na polskim rynku muzycznym. Piosenka Ale jazz miała premierę w styczniu zeszłego roku i z miejsca podbiła listy przebojów w całym kraju, a słuchacze Radia ESKA wybrali ją największym hitem minionych dwunastu miesięcy. Okazuje się, że to nie koniec współpracy tych dwoje. Kilka dni temu Sanah wywołała niemałe poruszenie, publikując na Instagramie grafiki, za których pośrednictwem wyznała, czyją jest fanką. Wśród artystów, którzy zainspirowali autorkę hitu Kolońska i szlugi, nie zabrakło oczywiście Vito Bambino. Za kulisami gali Bestsellery Empiku mieliśmy okazję wymienić kilka zdań z muzykiem. Tylko u nas zdradził, czego możemy się spodziewać w najbliższych dniach.

Sonda
Czy czekasz na nowe piosenki sanah?

Vito Bambino i Sanah łączą siły!

Rok 2021 wiele zmienił w życiu Mateusza. Za sprawą duetu z Sanah artysta znalazł się w gronie najpopularniejszych polskich wokalistów. Za kulisami gali Bestsellery Empiku, na której rok wcześniej wspólnie z wokalistką zaprezentowali Ale jazz po raz pierwszy na żywo, opowiedział nam o nadchodzących projektach. Vito nie chciał za wiele zdradzić o planach samej Sanah, jednak wyznał, że już w piątek (17 lutego) do sieci trafi jego nowy singiel Maj, w którym Zuzia maczała swoje palce. Nie możemy się już doczekać!

Vito Bambino i Sanah łączą siły!