Virgin powraca z nowym singlem. Doda i Tomek Lubert znowu razem!

2016-08-27 19:01
Virgin powraca z nowym singlem. Doda i Tomek Lubert znowu razem!
Autor: fot. facebook.com / użytkownik Virgin Virgin powraca z nowym singlem. Doda i Tomek Lubert znowu razem!

Zespół Virgin powraca! Doda i Tomek Lubert po prawie 10 latach ponownie łączą siły i zapowiadają nowy singiel pt. Hard Heart. Sprawdź szczegóły dotyczące reaktywacji Virgin już teraz!

Doda i Tomek Lubert reaktywują Virgin! Po prawie 10 latach od rozwiązania, zespół zapowiada wydanie nowego singla. Utwór o nazwie Hard Heart będzie można po raz pierwszy usłyszeć na żywo już 27 sierpnia podczas gali rozdania nagród Daf Bama Music Awards 2016 w Hamburgu. Okazuje się, że Doda zdecydowała się na powrót do korzeni, bowiem nowa kompozycja określana jest przez samą artystkę jako "kawał mocnego rocka". Z wpisu wokalistki na jej oficjalnym profilu na Facebooku wynika, że piosenka znajdzie się na jej nadchodzącej płycie.

Nowa piosenka zespołu Virgin

Reaktywacja Virgin jest niespodzianką dla wielu fanów grupy, ale miłośnicy Dody już od jakiegoś czasu przeczuwali, że drogi charyzmatycznej piosenkarki i jej dawnego zespołu prędzej, czy później znów się spotkają. Czy to oznacza, że możemy liczyć także na trasę koncertową po szyldem Doda & Virgin? Tego na razie nie wiemy, ale biorąc pod uwagę entuzjastyczne reakcje fanów, wielu chciałoby aby powrót Virgin oznaczał coś więcej niż tylko jeden nowy singiel i występ na zagranicznej gali. Przypomnijmy, że w latach 2000-2007 grupa wydała trzy albumy, z  których pochodzą takie hity, jak Dżaga, Szansa i Znak pokoju.

 

Najnowsze