Violet Oliferuk - przyjaciółka Michała Szpaka z Voice of Poland zrobiła mu niespodziankę!

2019-11-04 23:45 MK
Violet Oliferuk
Autor: YouTube/Violet Oliferuk

Tego nikt się nie spodziewał! W ostatnim odcinku The Voice of Poland 10, telewidzowie dowiedzieli się, którzy uczestnicy awansowali do odcinków na żywo. Wśród wokalistów, którym nie udało się zakwalifikować do kolejnego etapu była Violet Oliferuk - podopieczna, a zarazem bliska przyjaciółka Michała Szpaka. Po wszystkim, zamieściła w sieci wyjątkową niespodziankę dla artysty. Internauci są zachwyceni!

Udział Violet Oliferuk w The Voice of Poland był prawdziwym zaskoczeniem nie tylko dla fanów programu, ale również dla jednego z jurorów - Michała Szpaka. Uczestniczka, na co dzień mieszkająca w Stanach Zjednoczonych, pojawiła się na Przesłuchaniach w ciemno i wykonała utwór z repertuaru P!nk - Walk Me Home. Do ostatniej chwili, autor przeboju Color Of Your Life nie był przekonany czy dać jej szansę, jednak zdecydował się na odwrócenie fotela. Jego zdumienie było ogromne! Jak się okazało, Violet Oliferuk to jedna z najbliższych przyjaciółek utalentowanego wokalisty. Swego czasu, wspólnie jeździli nawet na konkursy wokalne, by pomóc w spełnieniu swojego marzenia o zostaniu profesjonalnymi muzykami. I choć wielu osobom wydawało się, że bliska relacja z jednym z trenerów może zapewnić jej miejsce w finale, tak się nie stało. Michał Szpak udowodnił, że jest sprawiedliwym jurorem i na etapie Nokautów, podziękował Violet za wspólną przygodę w programie. Z pewnością nie spodziewał się niespodzianki, jaką przygotowała dla niego przyjaciółka.

Violet Oliferuk i Michał Szpak

Po odpadnięciu z The Voice of Poland, Violet Oliferuk udowodniła, że ma ogromny dystans do siebie. W mediach społecznościowych umieściła wpis, w którym podziękowała Michałowi za czas spędzony w programie i podkreśliła, jak bardzo ważną jest dla niej osobą. W serwisie YouTube udostępniła nawet cover piosenki z repertuaru Michała Szpaka - Dreamer, a w klipie zamieściła ich wspólne zdjęcia. Internauci są zachwyceni postawą Violet oraz wykonaniem. - Płakałam na oryginale, ale tu po prostu nie mogłam przestać; Jejku, to takie urocze! - można przeczytać w komentarzach. Posłuchajcie sami utworu Michała w wykonaniu jego "psiapsi".

Najnowsze