Vincent Vik prezentuje nowy numer You & I. W teledysku znajome twarze z show Love Island

2020-07-16 15:42 EK
Vincent Vik prezentuje nowy numer You & I. W teledysku znajome twarze z show Love Island
Autor: Screen z YouTube/Camey Records

Nowości muzyczne zawsze cieszą, tym bardziej wtedy, gdy pojawiają się w wakacje. Polski producent i perkusista Vincent Vik prezentuje razem z Luke Coulson'em numer You & I. Klip początkowo może wydawać się nieco mroczny, ale przedstawia również parę zakochanych, którą możecie kojarzyć z telewizyjnego show - Love Island.

Nowości muzyczne cieszą fanów dobrych brzmień niesamowicie. Vincent Vik to polski producent i perkusista. Jest współtwórcą AUDIOLAKE FESTIVAL oraz pięciu edycji New Hip Hop Road Festival. W roku 2006 jego utwór ukazał się w filmie A Good Man ze Stevenem Seagalem w roli głównej. Do współpracy przy utworze You & I Vincent zaprosił utalentowanego wokalistę z Wielkiej Brytanii Luke’a Coulson’a. Jest to już kolejny po kawałku Be Mine alians obu artystów. W projekcie wzięli też udział Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski znani szerzej z programu Love Island, który był hitem na antenie telewizji Polsat. Historia ta jest o tyle ciekawa, że dzięki wspólnemu udziałowi Moniki i Pawła w klipie, ich wzajemne uczucie po krótkim rozstaniu ponownie rozkwitło, a cała historia podobnie jak w klipie tak i w życiu prywatnym, skończyła się prawdziwym happy endem.

Domowe Granie - Bartek Deryło

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowości muzyczne 2020: Vincent Vik - You & I

Poniżej możecie posłuchać nowego numeru Vincenta - You & I, a dodatkowo zobaczyć jak uczestnicy show Love Island poradzili sobie ze swoimi rolami w teledysku.

Najnowsze