Viki Gabor zapowiada debiutancką płytę! Kiedy premiera Getaway (Into My Imagination)?

2020-07-10 15:01 Rafał Wróblewski
Viki Gabor zapowiada debiutancką płytę! Kiedy premiera Getaway (Into My Imagination)?
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Viki Gabor zapowiada debiutancką płytę! Kiedy premiera Getaway (Into My Imagination)?

Nieco ponad pół roku po wygraniu Eurowizji Junior 2019, tydzień po wydaniu ostatniego singla Forever and a Night i w dzień swoich 13. urodzin, Viki Gabor zapowiada swoją debiutancką płytę! Co trzeba o niej wiedzieć? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły - na ESKA.pl!

Viki Gabor może się pochwalić już kilkoma sukcesami, w tym m.in. podwójną platynową płytą za singiel Superhero czy platynowym wyróżnieniem za singiel Ramię w ramię nagrany z Kayah. Debiutancki krążek Viki trafi do sprzedaży 4 września, a już teraz można zapisać się do pre-save płyty w serwisie Spotify. Na płycie znajdują się największe hity Viki, w tym Superhero, Ramię w ramię oraz Getaway, których liczba streamów i wyświetleń klipów przekroczyła 80 milionów.

Viki Gabor kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

To nie koniec! Viki ogłosiła w swoich mediach społecznościowych, że już w przyszłym tygodniu ruszy także preorder jej płyty. Szczegółów należy wyczekiwać na jej Instagramie i Facebooku.

Krążek zatytułowany Getaway (Into My Imagination) pojawi się 4 września 2020. Pre-save dostępny tutaj: http://umusic.digital/vikialbum/.

Najnowsze