Viki Gabor zamienia się w chłopaka! Jej gra aktorska na TikToku polubiona przez tysiące fanów

Viki Gabor - sesja Getaway (Into My Imagination)
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Viki Gabor - sesja Getaway (Into My Imagination)

Viki Gabor wraca na TikToka i przechodzi zabawną metamorfozę! Polska wokalistka znowu dzieli się ze światem swoim poczuciem humoru i tym razem z uśmiechem na twarzy wciela się w rolę chłopaka śpiewając przy tym hit z High School Musical! Jak podoba wam się talent aktorski Viki Gabor? Zobaczcie więcej na ESKA.pl!

Viki Gabor powróciła na TikToka z prawdziwym przytupem, a swoim najnowszym filmikiem dostarczyła fanom znakomitą dawkę rozrywki. Jej najnowszy TikTok, to prawdziwa podróż do przeszłości, w której High School Musical opowiada o życiu niemalże każdej osoby, która choć raz była zakochana oraz jest to porządna dawka śmiechu, która przyda się wszystkim internautom, szczególnie w jesienne, chłodne dni! Viki Gabor tym razem pokazała swoje umiejętności aktorskie i wcieliła się w chłopaka zakładając czapkę z daszkiem i domalowując sobie wąsy czarnym tuszem do rzęs. Polska gwiazda wykonała popularny Lip Sync w aplikacji TikTok, gdzie poruszając ustami udawała, że śpiewa piosenkę  Gotta Go My Own Way, którą znamy z drugiej części popularnego filmu High School Musical 2. Dodatkowym atutem nagrania Viki jest gra aktorska, w której dziewczyna z sekundy na sekundę zmienia się w chłopaka i wraca do swojej płci. Co więcej, fani Viki Gabor na TikToku pierwszy raz zobaczyli wokalistkę bez grzywki, z którą zawsze była kojarzona. Czy lubią jej nowy wygląd? Pozytywne tysiące komentarzy mówią same za siebie! 

Viki Gabor wraca na TikToka

Viki Gabor uwielbia aplikację TikTok, jednak nie spędza na niej aż tak dużo czasu, jak oczekiwaliby tego jej fani. Dziewczyna wraca tam sporadycznie, kiedy znajduje troszkę wolnego czasu od pracy i nauki. Jej profil obserwuje ponad 200 tysięcy osób.

Viki Gabor pokazała nam swoją playlistę! Oto jej ulubione hity:
Najnowsze