Viki Gabor zachwyciła piosenką Move The World. Z nią też wygrałaby Eurowizję Junior?

Viki Gabor
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Eurowizja Junior 2020 już za moment. Za nami ceremonia otwarcia tego największego wydarzenia muzycznego. W trakcie imprezy na scenie zaprezentowała się ubiegłoroczna zwyciężczyni Viki Gabor. Młoda gwiazda wykonała na żywo utwór przewodni konkursu Move the World, a jej występ zachwycił fanów z całego świata. Więcej na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - Viki Gabor zaśpiewała piosenkę przewodnią konkursu podczas oficjalnej ceremonii otwarcia, która miała miejsce w poniedziałek, 23 listopada 2020 roku. Skomponowany przez Gromee'ego numer Move the World w wykonaniu ubiegłorocznej zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci podbił serca internautów na całym świecie. Widzowie docenili nie tylko wokal gwiazdy, ale również przesłanie płynące z jej występu.

Fakt, że Eurowizja Junior 2020 ponownie odbędzie się w Polsce to zasługa Viki Gabor. Nastolatka reprezentowała nasz kraj w zeszłym roku w Gliwicach z piosenką Superhero, którą stworzyli dla niej Lanberry, Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór. Dzięki głosom jurorów i internautów to właśnie ona wygrała konkurs, ustanawiając historyczny rekord. Nigdy wcześniej żaden kraj nie zwyciężył Eurowizji Junior dwa razy z rzędu. Podobnie do Roksany Węgiel piosenkarka otrzymała zatem możliwość zaśpiewania utworu przewodniego podczas ceremonii otwarcia.

Viki Gabor śpiewa ESKOWE hity i premierowo piosenkę Afera! [ESKA HIT CHALLENGE]

Viki Gabor - piosenka na Eurowizję Junior

Utwór Move the World rzeczywiście poruszył świat. Internauci są zachwyceni wykonaniem wokalistki, jak również przesłaniem płynącym z jej występu. Na scenie wyświetlono bowiem flagę Armenii, która ze względu na sytuację polityczną musiała zrezygnować z udziału w wydarzeniu.

- Wykonanie jest nieskazitelne. Po prostu czysta perfekcja. Moim zdaniem nikt tak nie rozmiata tej sceny jak Viki

- Możemy zobaczyć flagę Armenii, to cudowne!

- Nie ma efektów specjalnych, bo sama nim jest - piszą.

Posłuchajcie utworu Move the World w wykonaniu Viki. Eurowizja Junior 2020 już 29 listopada 2020 roku.

Najnowsze