Viki Gabor wyrusza na podbój Wielkiej Brytanii! Będzie gościem specjalnym znanego zespołu!

2019-10-23 15:10 RW
Viki Gabor wyrusza na podbój Wielkiej Brytanii! Będzie gościem specjalnym znanego zespołu!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Viki Gabor wyrusza na podbój Wielkiej Brytanii! Będzie gościem specjalnym znanego zespołu!

Już w ostatnim tygodniu października Viki Gabor - reprezentantka Polski na Eurowizję Junior 2019 - rozpocznie swoją zagraniczną muzyczną przygodę. Wokalistka została zaproszona do wzięcia udziału w angielskiej części trasy znanego w Polsce zespołu. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

Viki Gabor wyrusza na podbój Wielkiej Brytanii! Ta współpraca to pokłosie wcześniejszych kolaboracji tych artystów: Viki miała już okazję śpiewać na polskiej części trasy koncertowej BAM - Choke Tour w kwietniu i maju tego roku. Już podczas tych koncertów Charlie i Leo nie ukrywali aprobaty dla umiejętności wokalnych artystki, stąd zgoda i chęć na uczestnictwo Viki w koncertach w Anglii. Viki, podczas pobytu w Anglii, wystąpi podczas na sześciu koncertach w różnych częściach kraju. Z pewnością jest to niesamowita szansa na zaprezentowanie się nowej grupie odbiorców, a co za tym idzie: na zdobycie nowych fanów przed tegorocznym konkursem Eurowizji Junior. Finał odbędzie się 24 listopada 2019 w Gliwicach.

Zobacz: Koncerty 2020 w Polsce. Kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Najnowsze