Viki Gabor zdobyła się na piękny gest. Wsparła zbiórkę WOŚP, oddając coś bardzo cennego

Viki Gabor
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Wielki finał WOŚP 2021 zbliża się wielkimi krokami. Tradycyjnie wiele gwiazd show-biznesu zdecydowało się na wsparcie zbiórki, oddając na licytację przedmiot bądź przedmioty ze swoich prywatnych kolekcji. Akcję wsparła również Viki Gabor. Młoda gwiazda przekazała fundacji jedno z najcenniejszych trofeów, jakie otrzymała.

WOŚP 2021 - Viki Gabor jest jedną z gwiazd, które zdecydowały się na wsparcie fundacji, przekazując jedno z najcenniejszych trofeów, jakie zdobyła w swojej karierze. Mimo młodego wieku zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 wielokrotnie udowodniła już, że nie jest jej obojętny los potrzebujących. Niedługo po wydaniu singla Superhero Viki przekazała pieniądze ze sprzedaży jego fizycznego wydania na ochronę środowiska, a niedawno wsparła pieski, kupując kalendarze, z których dochód został przekazany schronisku w Milanówku. Teraz, podobnie jak w zeszłym roku, gwiazda postanowiła wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Viki Gabor ogłosiła, że wystawiła na aukcję złotą płytę, jaką otrzymała za sprzedaż swojego debiutanckiego krążka Getaway (Into My Imagination). Krążek pokrył się złotem zaledwie dwa miesiące po premierze. Ile kosztuje przekazane przez artystkę wyróżnienie i gdzie można je licytować?

Viki Gabor śpiewa ESKOWE hity i premierowo piosenkę Afera! [ESKA HIT CHALLENGE]

WOŚP - aukcja Viki Gabor

O tym, by mieć w swojej kolekcji złotą płytę marzy chyba każdy artysta. Viki Gabor zdecydowała się jednak na oddanie prestiżowego wyróżnienia na rzecz fundacji WOŚP. Gadżet można tradycyjnie licytować w serwisie aukcyjnym Allegro. Na ten moment złotą płytę z autografem artystki licytuje dwanaście osób. Cena to prawie dwa tysiące złotych. Finał WOŚP już 31 stycznia. Z pewnością do tego dnia cena znacznie się zwiększy. 

Najnowsze