Viki Gabor w Szansie na Sukces - piosenka Blue Cafe zapewni jej miejsce w finale programu?

2019-09-11 15:20 MK
Viki Gabor
Autor: facebook.com/szansanasukces2019/

Szansa na Sukces powróciła na antenę. Jak wiadomo, trzy pierwsze odcinki odbędą się pod szyldem Eurowizja Junior 2019. W każdym z nich, siedmioro dzieci walczyć będzie o możliwość reprezentowania naszego kraju podczas prestiżowego konkursu. W najbliższym, drugim odcinku jedną z uczestniczek będzie dobrze znana fanom telewizyjnych talent shows Viki Gabor. Czy młoda wokalistka zajmie miejsce w finale programu?

Szansa na Sukces dla dzieci - Eurowizja Junior 2019: to hasło przewodnie czterech pierwszych odcinków popularnego muzycznego show, które w zeszłym roku powróciło na antenę telewizyjnej Dwójki w odmienionej formule. W trzech pierwszych, widzowie będą mogli śledzić zmagania siódemki uzdolnionych muzycznie dzieci, które rywalizują ze sobą o możliwość wyjazdu na Eurowizję Junior 2019. Dzięki zwycięstwu Roksany Węgiel w Mińsku, impreza po raz pierwszy odbędzie się w Polsce, a dokładnie w Gliwicach już 24 listopada. Gwiazdą kolejnego odcinka będzie zespół Blue Cafe, a w jego zwiastunie możemy zobaczyć, że jako jedna z uczestniczek, pojawi się w nim również Viki Gabor - finalistka show The Voice Kids 2.

Viki Gabor - Szansa na Sukces

Mimo młodego wieku, dziewczynka może pochwalić się wieloma sukcesami. Jej debiutancki singiel Time został świetnie przyjęty przez publiczność, dlatego też wielu internautów twierdzi, że ma ona ogromne szanse, by przejść do finałowego odcinka Szansy na Sukces, a następnie reprezentować nasz kraj podczas Eurowizji Junior. By tak się stało, Viki musi pokonać sześciu, równie utalentowanych kandydatów. Wiemy już, że młoda wokalistka jako jedyna wykona na żywo utwór po angielsku - You may be in love. Czy ten występ umożliwi jej podążenie śladami Roxie? Okaże się już 15 września! Wielki finał Szansy na Sukces będzie miał natomiast miejsce dwa tygodnie później, 29 września.

Najnowsze