Viki Gabor tęskni za jedną rzeczą! Wokalistka zdradziła to w tajemniczy sposób

Viki Gabor
Autor: WBF

Viki Gabor przyznała swoim fanom, że tęskni w swoim życiu za jedną rzeczą! Popularna wokalistka i idolka dla większości młodego pokolenia zdradziła ten fakt w bardzo niecodzienny sposób! Czego brakuje Viki Gabor? Za czym tęskni? Zobaczcie sami!

Viki Gabor jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Dziewczyna już od dobrych kilku lat robi prawdziwą furorę w muzycznym świecie i non stop jest wzorem do naśladowania przez jej rówieśników i nie tylko. Zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci przyznała swoim fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych, że niebywale w jej życiu brakuje jej koncertów i kontaktu z widownią. Jak wiemy, przez wciąż trwającą pandemię koronawirusa, świat pod tym względem rozrywki kompletnie się zatrzymał i nadal się nie kręci. Viki Gabor już nie pamięta, kiedy wybrała się w porządną trasę koncertową dla swoich fanów.

Takie wydarzenia niezwykle łączą artystę z fanami, dlatego też Viki bardzo za tym tęskni. Co więcej, piosenkarka wyjawiła to fanom w bardzo nietypowy sposób przypinając komentarz jeden z obserwatorek pod swoim zdjęciem. - Przypnij ten komentarz, jeśli tęsknisz za koncertami. - napisała jedna z fanek pod najnowszym zdjęciem Viki Gabor. Wokalistka bez zastanowienia przypięła komentarz na samą górę, dzięki czemu każdy zobaczył, czego tak naprawdę obecnie brakuje jej w życiu. 

Viki Gabor - Instagram 

Viki Gabor jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie od ostatnich czasów! Wokalistka ma ponad 660 tysięcy obserwujących, co oznacza, że fani uwielbiają przeglądać jej konto. Sama Viki Gabor niemalże codziennie dodaje treści na Insta Stories oraz publikuje wiele zdjęć na swoim instagramowym wall’u. Obecnie ma ich ponad 300. 

Była w The Voice Kids, a teraz wydała debiutancką płytę! To koleżanka Viki Gabor i Roxie Węgiel
Najnowsze