Viki Gabor stworzyła challenge na TikToku! Dasz radę zatańczyć do Forever and a Night?

2020-07-11 17:45 aw
Viki Gabor
Autor: Universal Music Poland

Niezwykle zdolna młodziutka wokalistka ma na koncie już kilka bardzo dużych sukcesów. Viki idzie za ciosem i już niebawem będziemy mieli okazję posłuchać jej debiutanckiej płyty. Jednym z promujących ją singli jest kawałek Forever and a Night, który ukazał się 3 lipca. Teraz Viki postanowiła rzucić wyzwanie swoim fanom i stworzyła nowy challenge #foreverandanight!

Viki Gabor zachęca do odtworzenia na TikToku układu tanecznego do jej najnowszego singla - Forever and a Night! Podejmiesz to wyzwanie? Zwyciężczyni Eurowizji Junior z 2019 roku ma z pewnością wiele powodów do radości. Od czasu zwycięstwa w konkursie jej popularność stale rośnie, a nowych fanów przybywa z dnia na dzień. Młodziutka gwiazda 10 lipca 2020 obchodziła swoje 13. urodziny, a z tej okazji zrobiła wspaniały prezent nie tylko sobie, ale także swoim fanom. Viki ogłosiła bowiem, że 4 września 2020 do sklepów trafi jej debiutancka płyta! Album będzie nazywał się Getaway (Into My Imagination) i znajdą się na nim wszystkie hity Viki - Superhero, Ramię w ramię, który nagrała wraz z Kayah, Getaway, a także najnowszy Forever and a Night. Preorder płyty ma ruszyć jeszcze w lipcu.

Viki Gabor z nowym challengem na TikToku! Odtworzysz #foreverandanight?

Nowy challenge trafił na TikTok w dniu urodzin artystki. Viki rzuciła swoim fanom wyzwanie, aby odtworzyli choreografię do refrenu jej singla Forever and a Night. Z pozoru wydaje się ona dosyć łatwa, jednak powtórzenie wszystkich kroków dokładnie tak, jak pokazuje to Viki, nie jest wcale aż tak proste Jak dotąd challenge ten polubiło już ponad 17 tys. osób i zebrało niemal tysiąc komentarzy. 

Wywiad z Viki Gabor

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze