Viki Gabor przeżyła toksyczną relację! Dopiero teraz o niej opowiedziała

2021-11-26 15:21
Viki Gabor
Autor: ESKA

Na ten dzień z niecierpliwością czekali wszyscy fani Viki Gabor. Nastoletnia wokalistka zaprezentowała w końcu swój najnowszy singiel Toxic Love, który zapowiada jej kolejny album studyjny. Ten tytuł to nie przypadek! Tylko nam artystka zdradziła, że przeżyła kiedyś toksyczną relację! O kim śpiewa w premierowym kawałku?

Viki Gabor ma dopiero 14 lat, ale zdążyła już przeżyć toksyczną relację! To właśnie ona stała się podstawą do napisania, a następnie do nagrania jej nowej piosenki. Mowa oczywiście o singlu Toxic Love, który miał swoją premierę w piątek, 26 listopada i jak już wspominaliśmy, zapowiada drugi w karierze krążek studyjny tej zdolnej wokalistki. Zanim utwór trafił do serwisów cyfrowych, jako ESKA.pl mieliśmy okazję zajrzeć na plan jego teledysku, w którym u boku Viki występuje nastoletni model Mateusz. Zapracowana artystka znalazła chwilę czasu, by opowiedzieć nam co nieco o swoim najnowszym projekcie. Jej wyznanie może mocno zaskoczyć wiele osób, biorąc pod uwagę fakt, że ma ona dopiero 14 lat! Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 zdradziła nam, że ma za sobą toksyczną relację. To właśnie jej dedykowana jest jej nowa piosenka Toxic Love.

Sonda
Podoba ci się nowy utwór Viki?

Viki Gabor o toksycznej relacji

A to dopiero zaskoczenie! Patrząc na Viki Gabor, można odnieść wrażenie, że ma ona wokół siebie same wspierające ją osoby. Nic bardziej mylnego! Za kulisami teledysku do utworu Toxic Love czternastoletnia artystka opowiedziała nam, jaka historia kryje się za jej nowym hitem. Okazało się, że Viki spotkała na swojej drodze osoby, które udawały jej przyjaciela tylko po to, by zbliżyć się do Viki-gwiazdy, a nie dziewczyny ze świetnym charakterem.

Miałam kilka takich [toksycznych relacji], ale to bardziej, że przyjaźń. (...) Znasz tego człowieka i nie wiesz... On ma maskę i potem zdejmuje ją, a ty masz takie: 'Skąd to się wzięło?'. No, było dużo takich, dlatego napisałam taki utwór. Fajny temat - wyznała.

Co jeszcze powiedziała nam artystka? Sprawdźcie koniecznie nasz wywiad z Viki!

Viki Gabor śpiewa o TOKSYCZNEJ MIŁOŚCI
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze