Viki Gabor

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Viki Gabor o toksycznych przyjaźniach! Miałam ich wiele i postanowiłam to zakończyć

2021-12-15 16:44

Viki Gabor odwiedziła studio Radia ESKA i porozmawiała razem z Michałem Hanczakiem. Nasz specjalista od imprESKI postanowił zapytać artystkę oto, dlaczego nagrała utwór o toksycznej przyjaźni, a także jak powstawał klip do utworu Toxic Love.

Viki Gabor byłą gościem Michała Hanczaka w Radiu ESKA. Artystka opowiedziała między innymi o swoim najnowszym singlu Toxic Love. Opowiada on o toksycznej przyjaźni, którą młoda wokalistka doświadczyła niejednokrotnie. Oprócz tego utwór nawiązuje do orientalnych klimatów i powrotu do tematyki Ramię w ramie. Toxic Love powstał bardzo spontanicznie wraz z Jeremim Sikorskim i Tribbsem. Piosenka powstała w jeden dzień.

Listen to "Viki Gabor gościem Radia ESKA" on Spreaker.

Kim jest Viki Gabor?

Viki Gabor urodziła się 10 lipca 2007 roku w Hamburgu. Jest polską piosenkarką pochodzenia romskiego. Doszła do finału drugiej edycji programu The Voice Kids, a także zwyciężyła 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2010 roku. Na swoim koncie ma album Getaway (Into My Imagination), który wydała 4 września 2020 roku. Uzyskał on status złotej płyty.