Fusialka rozebrana na mrozie. Nie uwierzycie, co zaczęła robić!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: SPĘDZILIŚMY DZIEŃ JAK W LATO! / Fusialka Fusialka rozebrana na mrozie. Nie uwierzycie, co zaczęła robić!

Fusialka z Ekipy Friza rozebrana na mrozie. Nie uwierzycie, co zaczęła robić!

2023-01-02 21:10

Fusialka z Ekipy Friza rozebrana na mrozie i od samego patrzenia robi się zimno. Dziewczyna Łukasza Wojtycy zdecydowała się skorzystać z zimowej aury, siarczystego mrozu i śniegu - wykonując czynności, które wykonuje się latem. Jedną z nich jest właśnie opalanie bez ubrań lub bez większej części stroju. Jak to wyglądało w przypadku influencerki? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Spis treści

  1. Fusialka rozebrana na mrozie - dlaczego?
  2. Fusialka - filmy

Fusialka rozebrana na mrozie pokazała, że ma do siebie duży dystans i poczucie humoru. Udowodniła też, że wie, co zrobić, by zwrócić na siebie uwagę, a jej kontent był bardzo ciekawy. Choć trzeba przyznać, iż to co zrobiła Kasia Bożek było bardzo ryzykowne. Być może zakończyło się przeziębieniem, a mogło dużo gorzej, czyli chociażby zapaleniem płuc. Gwiazda internetu postanowiła wykonywać czynności, które zazwyczaj robimy latem. W największy mróz, jaki był do tej pory postanowiła ściągnąć grubsze ubranie i zaczęła się "opalać". Śladami influencerki poszli goście jej youtube'owego odcinka. Ci jednak zdecydowali się rozłożyć ręcznik na śniegu i położyć się na nim bez ubrań. To był prawdziwy hardkor!

Wersow ukrywa ciążę?! Internauci po tych słowach nie mają żadnych wątpliwości!

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Fusialka rozebrana na mrozie - dlaczego?

Rozebrana Fusialka zaczęła bawić się na zewnątrz, gdy w tym sezonie do naszego kraju dotarły obfite opady śniegu. Dziewczyna Wujka Łukiego zakończyła rok publikując filmik, na którym wraz z przyjaciółmi wykonuje czynności, które zazwyczaj robi się latem. W największe mrozy, jakie do tej pory były jeździła samochodem bez dachu, na rowerze, czy przygotowała kiełbasy na grillu. Wpadła też na pomysł opalania się kładąc się na zaśnieżony leżak. W krótkich spodenkach, t-shircie, z lemoniadą w dłoni postanowiła wykonać takie zadanie. Potwierdzeniem, że panowały siarczyste mrozy niech będzie zamarznięta woda w basenie. Zobaczcie ten moment klikając w film poniżej.

Wersow pozuje w seksownym gorsecie. Rozpaliła wyobraźnię fanów [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy oglądasz filmy od Fusialki z Ekipy Friza?

Fusialka - filmy

Kasia Bożek, bo tak naprawdę nazywa się członkini Ekipy Friza od dłuższego czasu regularnie publikuje filmiki na swoim kanale. Tylko w grudniu wrzuciła dziesięć materiałów, które zebrały ponad 3,5 miliona wyświetleń. Internauci zgodnie przyznają, że jej kontent jest ciekawy, a tytuły oraz miniaturki przyciągające uwagę. Młoda gwiazda internetu wie, co zrobić by jej materiały miały kilkaset tysięcy wyświetleń.

Dlaczego jednym udaje się osiągnąć sukces w sieci, a inni biją głową w mur?

Odsłaniamy tajemnice influencerów. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE