Viki Gabor nagra duet z Dodą? Obiecujące słowa młodej gwiazdy. To byłby hit!

2021-06-16 11:45 Adrian Rybak
Viki Gabor i Doda
Autor: WBF

Viki Gabor to jedna z największych gwiazd polskiego popu. Jej piosenki odnoszą ogromne sukcesy. Ostatnio w mediach społecznościowych fani młodej artystki zaczęli podejrzewać, że może nagrać duet z Dodą. Viki skomentowała te spekulacje i jej słowa są bardzo obiecujące. Czy dwie ikony popu nagrają wspólną piosenkę?

Viki Gabor jakiś czas temu zakończyła promocję swojego albumu Getaway (Into My Imagination) i aktualnie pracuje nad kolejnymi projektami. Zdradziła, że często jeździ do studia i nagrywa nowe utwory. Fani zaczęli spekulować, że jedną z piosenek może być duet z Dodą. Przypominamy, że wcześniej zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 nagrała już wspólną piosenkę z inną wielką polską gwiazdą. Utwór Ramię w ramię powstał we współpracy z Kayah. Duet z Dodą z pewnością także stałby się ogromnym sukcesem. Spekulacje rozpoczęły się, kiedy ogłoszono, że Doda trafiła do tej samej agencji artystycznej, co Viki Gabor. Młoda gwiazda przywitała ją na Instagramie. Teraz, kiedy obie znajdują się pod skrzydłami tych samych menadżerów, ich współpraca wydaje się bardzo prawdopodobna. Co na ten temat powiedziała Viki?

Viki Gabor pokazała nam swoją playlistę! Oto jej ulubione hity:

Viki Gabor o współpracy z Dodą

Viki Gabor na temat Dody wypowiedziała się w wywiadzie z Pomponikiem. - Z tego co wiem to Doda będzie w Sopocie, więc tam na pewno musimy się spotkać. Bardzo lubię Dodę, więc już nie mogę się doczekać - powiedziała. Na temat potencjalnego duetu powiedziała: "Myślę, że byłoby bardzo fajnie. Ja bardzo lubię Dodę, więc jestem chętna do współpracy, jeśli tylko ona będzie chciała". Zaznaczyła jednak, że na ten moment nie zostały podjęte kroki w tym kierunku.

Doda - kiedy premiera nowej piosenki?

Doda ogłosiła, że po długiej przewie wraca na scenę. Fani artystki mają pomysł, kiedy może odbyć się premiera pierwszego singla z jej nadchodzącej płyty. Miałoby się to stać w sobotę 26.06.2021 podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021 w Sopocie. Czy tak się stanie? Przekonamy się już niedługo.

Najnowsze