Viki Gabor na święta! Zwyciężczyni Eurowizji Junior w radosnej odsłonie wielkiego hitu

2019-12-06 11:45
Viki Gabor
Autor: YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=hs5nf9vNQ6c

Viki Gabor to dziewczyna, o której głośno jest w całej Polsce! Wszystko za sprawą jej wielkiego zwycięstwa w konkursie Eurowizji Junior, który odbył się w listopadzie. Nastolatka nie ma jednak czasu na odpoczynek. 5 grudnia przedstawiła dwie wersje popularnej kolędy w swoim wykonaniu oraz cover wielkiego gwiazdkowego hitu. Co zaśpiewała? Posłuchajcie już teraz na ESKA.pl!

Viki Gabor nie daje o sobie zapomnieć nawet na minutę. W radiu wciąż słyszymy jej singiel Superhero, który zwyciężył na Eurowizji Junior 2019. 13 grudnia piosenka zostanie wydana na płycie CD. Wszyscy fani będą zatem mogli znaleźć ją pod choinką! Viki przygotowała również kilka niespodzianek specjalnie z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Artystka nagrała popularną kolędę w języku polskim i angielskim! Słuchanie Cichej Nocy w jej wykonaniu to niezwykłe i wzruszające przeżycie. Przez ponad trzy minuty możemy poczuć się znów jak dzieci i dać ponieść emocjom. Viki nie zapomina jednak, że Boże Narodzenie to radosny czas, a prócz kolęd i pastorałek lubimy też posłuchać gwiazdkowych piosenek. Piosenkarka postanowiła nagrać własną wersję świątecznego hitu. Nie idzie jednak na łatwiznę i nie sięga po te najpopularniejsze utwory jak All I Want For Christmas Is You czy last Christmas, które osłuchały się już przez lata w niezliczonej liczbie wykonań. Viki stawia w tym roku na ambitny repertuar.

Viki Gabor w świątecznym hicie! Co wykonuje?

Stevie Wonder byłby z niej dumny? Viki nagrała swoją wersję hitu What Christmas Means To Me! Piosenka nie tylko sprawia, że się uśmiechamy, ale mamy ochotę ruszyć do tańca! Pogodna i optymistyczna aranżacja oraz wybitny wokal Viki z pewnością będą powodem, by do piosenki wracać również w kolejnych latach. Jesteście ciekawi? Całości posłuchać możecie poniżej. Jedyne czego zabrakło to teledysk! Może jednak Viki jeszcze nas zaskoczy i przedstawi go w kolejnych tygodniach?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze