Viki Gabor i Kayah na scenie

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Viki Gabor LEGENDĄ muzyki? Kayah nie wątpliwości!

2022-05-24 13:51

Chociaż Viki Gabor ma dopiero 14 lat, już może pochwalić się znaczącymi osiągnięciami. Zdaniem Kayah, z którą wokalistka nagrała wielki hit Ramię w ramię, kolejne lata mogą obfitować w jeszcze większe sukcesy. Gwiazda polskiej sceny muzycznej nie ma wątpliwości, że jesteśmy świadkami narodzin legendy. Podobne zdanie ma o Sarze James.

Viki Gabor to postać, której już nikomu nie trzeba przedstawiać. Wokalistka jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej, mimo że ma dopiero 14 lat. Kilka dni temu fani artystki mogli podziwiać jej występ na scenie Opery Leśnej w Sopocie podczas odbywającego się tam Polsat SuperHit Festiwal 2022. Młoda piosenkarka zaprezentowała się aż dwukrotnie. Viki otworzyła cały koncert hitem Ramię w ramię zaśpiewanym z Kayah, a chwilę później pojawiła się u boku Gromee'ego w hicie Worth It. Za kulisami wydarzenia porozmawialiśmy z Kayah, która wspiera Viki od samego początku spektakularnej kariery. Supermenka polskiej sceny muzycznej przyznała, że ma niesamowity szacunek względem pracowitości znacznie młodszej od siebie koleżanki z branży i wróży jej świetlaną przyszłość. To samo powiedziała o innej gwieździe The Voice Kids - Sarze James.

Doda o recitalu w Sopocie. Nie zdecydowała się na zaśpiewanie TYCH hitów!

Sonda
Lubisz muzykę Kayah?

Kayah o Viki Gabor

Kayah i Viki Gabor zaprezentowały hit Ramię w ramię w styczniu 2020 roku. Piosenka odniosła niesamowity sukces, stając się jednym z największych hitów ostatnich lat. Nakręcony do niej teledysk obejrzano już ponad 50 milionów razy. Od chwili zaprezentowania wspólnego kawałka wokalistki kilkukrotnie wykonały go razem na scenie. Ostatni raz miał miejsce podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022. Zdaniem Kayah Viki ma przed sobą wielką światową karierę.

Kiedy naprawdę osiągnie tą swoją dojrzałość, chociaż już jest bardzo decyzyjna, wydaje mi się, że nam wszystkim kapcie spadną. Uważam, że przed nią jest cały świat. (...) Jestem pewna, że cały świat się o tym zjawisku dowie. To jest niesamowite, że my tu w Polsce mamy takie perły. Taką perłą jest Sara James. To jest niesamowite, ale otwarcie Polski dało tym dzieciakom - podsumowała.

Zgadzacie się z ikoną polskiej muzyki? 

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!