Viki Gabor - koncert w domu zachwycił fanów. Po raz pierwszy zaśpiewała Ramię w ramię!

2020-03-30 12:13 MK
Viki Gabor
Autor: VIPHOTO/East News

Koncerty gwiazd z domu to w ostatnich dniach codzienność. W związku z pandemią koronawirusa, artyści musieli odwołać wszystkie zaplanowane imprezy. Chcąc jednak pozostać w kontakcie z fanami, wielu z nich decyduje się na streamowanie występu w sieci. Na podobny ruch zdecydowała się Viki Gabor. Jej koncert zawierający premierowe wykonanie hitu Ramię w ramię znajdziecie na ESKA.pl.

Viki Gabor to kolejna gwiazda muzyki, która zdecydowała się na zagranie koncertu w domu. Młoda wokalistka zachęca wszystkich swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych do tego, by pozostali w domu na czas kwarantanny. Aby umilić im czas spędzony z dala od znajomych i spotkań towarzyskich, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 zdecydowała się na wrzucenie swojego występu do sieci. Nie zabrakło prawdziwych niespodzianek.

Pandemia koronawirusa spowodowała wiele zmian zarówno dla artystów, jak i ich fanów. Na skutek wprowadzonego zakazu o organizowaniu imprez masowych, odwołane zostały wszystkie zaplanowane na najbliższy czas koncerty. Gwiazdy na całym świecie znalazły jednak sposób, by dalej robić to, co kochają, a przy okazji łączyć się z fanami z każdego zakątka naszego globu. Justin Bieber, Niall Horan, Dua Lipa i wielu innych wokalistów zdecydowało się na streamowanie koncertów za pośrednictwem mediów społecznościowych!

Viki Gabor, która może pochwalić się na Instagramie 400 tysiącami obserwujących, także przygotowała nie lada niespodziankę. Wokalistka wykonała podczas swojego koncertu aż trzy piosenki w wersji akustycznej, w tym po raz pierwszy na żywo swój hit Ramię w ramię, który powstał we współpracy z Kayah.

Imprezy masowe odwołane 2020 - LISTA koncertów i wydarzeń

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Viki Gabor na żywo

Mimo tego, że piosenka Ramię w ramię to jeden z największych hitów 2020 roku, Viki Gabor i Kayah nie miały jeszcze okazji, by go wspólnie wykonać. Pierwszy wspólny występ artystek, który miał uświetnić galę Bestsellery Empiku został odwołany z powodu choroby Wiktorii, natomiast drugi - na gali wręczenia nagród Fryderyk, w wyniku pandemii koronawirusa.

Podczas wyjątkowego koncertu dla PopSztos, Viki Gabor wykonała premierowo Ramię w ramię w wersji akustycznej. Dodatkowo, nastoletnia gwiazda zaśpiewała też piosenkę Killing Me Softly. Fani nie kryją zachwytu jej talentem!

Najnowsze