Viki Gabor jak Amy Winehouse. Cover hitu Back to Black wywołuje ciarki

Viki Gabor
Autor: fot. TVN/Wojciech Kurczewski

Jakiś czas temu Viki Gabor była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Młoda wokalistka, której album Getaway bije rekordy popularności została poproszona przez gospodarza show o zaśpiewanie fragmentu wielkiego hitu z repertuaru Amy Winehouse. Wykonanie Back to black zachwyciło zarówno publiczność, jak i internautów. Posłuchajcie wyjątkowej interpretacji Viki na ESKA.pl.

Viki Gabor zaśpiewała hit Amy Winehouse i zrobiła to w taki sposób, że Kuba Wojewódzki wraz z Markiem Niedźwieckim nie mogli wyjść z podziwu. Młoda wokalistka, która właśnie zaprezentowała swój debiutancki album studyjny Getaway (Into My Imagination) udowodniła już, że potrafi odnaleźć się w niemalże każdym repertuarze. Wystarczy chociażby wspomnieć czasy, gdy walczyła o zwycięstwo w programach The Voice Kids czy Szansa na Sukces. Wówczas publiczność mogła posłuchać, jak Viki radzi sobie z utworami takich gwiazd jak Katy Perry, Ariany Grande czy zespołu Blue Cafe.

I choć Viki Gabor promuje obecnie swoje własne wydawnictwo, to będąc gościem na kanapie Kuby Wojewódzkiego otrzymała kolejne muzyczne wyzwanie. Gospodarz show poprosił ją, by zmierzyła się jednym z najważniejszych utworów w repertuarze nieżyjącej już brytyjskiej wokalistki Amy Winehouse. Viki Gabor zaśpiewała dla publiczności zgromadzonej w studiu fragment piosenki Back to Black, za której produkcję odpowiada Mark Ronson. Wystarczyło zaledwie kilka wersów, by Viki przeniosła gości do innego świata. 

Szybka Seria - Viki Gabor odpowiada na pytania internautów!

Viki Gabor - cover Amy Winehouse

- Gdyby Amy to usłyszała, na pewno byłaby zadowolona - powiedział po występie Viki dziennikarz Marek Niedźwiecki. Również internauci są zachwyceni interpretacją zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019. Viki pokusiła się bowiem o zaśpiewanie utworu we własnym stylu, nie kopiując oryginalnej wykonawczyni. Posłuchajcie sami, jak wypadła w tak trudnym repertuarze. 

Najnowsze