Vicky Cristina Barcelona – Scarlett Johansson wdaje się w romans, a ktoś błaga Love Me Like You Do!

2015-12-11 15:57

Vicky Cristina Barcelona to niesamowita produkcja ze Scarlett Johansson. Gwiazda Avengers ma na swoim koncie tyle udanych występów, że nikt nie powinien się dziwić innym bohaterom filmu Vicky Cristina Barcelona, którzy błagają ją o uwagę. Scarlett, Love Me Like You Do!

Vicky Cristina Barcelona ze Scarlett Johansson to zwariowana historia miłosna w reżyserii Woody'ego Allena i z największymi gwiazdami. Scarlett Johansson w filmie Vicky Cristina Barcelona wciela się w rolę Cristiny, młodej Amerykanki, która w Barcelonie chce przeżyć najlepsze wakacje swojego życia. Jest otwarta na przygody, romanse i eksperymenty, ale jednocześnie musi wspierać przygotowującą się do ślubu przyjaciółkę, Vicky. Pewnego dnia obie kobiety poznają przystojnego Juana Antonio, a zwykła miłostka zmienia się w niebezpieczny trójkąt.

Vicky Cristina Barcelona – oglądaj online

Vicky Cristina Barcelona, film ze Scarlett Johansson, Penelope Cruz i Javierem Bardemem, można obejrzeć online na eskaGO. Produkcja jest dostępna za darmo, legalnie i bez logowania dla wszystkich użytkowników serwisu. Aby oglądać, wystarczy kliknąć:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Scarlett Johansson w filmie Vicky Cristina Barcelona

Vicky Cristina Barcelona to wielkie emocje w najlepszym kinowym ujęciu! Związki się rozpadają, kochankowie są nieszczęśliwi, ktoś błaga Love Me Like You Do prawie jak Ellie Goulding, a Barcelona gwarantuje piękne widoki. Do tego Scarlett Johansson, Javier Bardem i Penelope Cruz – czy można chcieć więcej? Vicky Cristina Barcelona to już trzeci wspólny film Scarlett Johansson i Woody'ego Allena – wcześniej nakręcili razem Scoop – Gorący temat i Wszystko gra.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze