Vanotek - twórca hitu Tell Me Who wrócił z przejmującym utworem. Someone HITEM wiosny?

Vanotek - twórca hitu Tell Me Who wrócił z przejmującym utworem. Someone HITEM wiosny?
Autor: Magic Records Poland Vanotek - twórca hitu Tell Me Who wrócił z przejmującym utworem. Someone HITEM wiosny?

Someone to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się Vanotek. Producent wcześniej dał się poznać za sprawą megahitu Tell Me Who, który podbił listy sprzedaży w Europie. Czy powtórzy swój sukces? Oceńcie już teraz odpalając przedpremierowy fragment teledysku - tylko na ESKA.pl.

Someone to wyjątkowy, wzruszający singiel, wzbogacony delikatnym wokalem Denitii z ważnym przesłaniem, o prawdziwej, silnej miłości i o tej jedynej, wyjątkowej osobie u naszego boku. Klip został nakręcony w Nowym Jorku przez Davida Mogana i Hugo Faraco, wyreżyserowany przez SAN. - Od razu zakochałem się w wokalu Danitii i poczułem, że idealnie wyrazi tę wrażliwość i delikatność, która płynie z Someone. Mam nadzieję, że utwór Wam się spodoba! - powiedział Vanotek. Artysta wspólnie z Magic Records Poland przygotował niespodziankę dla czytelników ESKA.pl. Tylko u nas, niepublikowany fragment teledysku piosenki Someone oraz specjalne pozdrowienia dla polskich słuchaczy!

Vanotek & Denitia - Someone: TYLKO NA ESKA.pl

Vanotek - twórca hitu Tell Me Who wraca z sentymentalnym utworem. Someone to HIT wiosny?

Someone - kim są twórcy?

Denitia to artystka indie pop mieszkająca w Nowym Jorku. Jej najnowszy album „Touch of the Sky”, jest refleksją nad tożsamością, miłością, młodością i samorozwojem, zawartą w wyjątkowych dźwiękowych pejzażach.

Vanotek to jeden z najpopularniejszych DJów i producentów w Rumunii, który, dzięki niepowtarzalnej muzyce i oryginalnemu brzmieniu, został doceniony także poza swoim krajem. Artysta otrzymał platynową płytę za Tell Me Who w Rosji i Wspólnocie Niepodległych Państw.

Vanotek - piosenka Tell Me Who

Tell Me Who jest jednym z najważniejszych utworów Vanoteka, na licencji amerykańskiej wytwórni UltraMusic, skupiającej się na muzyce elektronicznej i reprezentującej takich artystów jak: Tiesto, Armin van Buuren, David Guetta, czy Calvin Harris. Po wydaniu swojego pierwszego albumu No Sleep, artysta podbił wszystkie listy przebojów w Rosji, gdzie miał okazję już wielokrotnie koncertować . I tak utwór Tell Me Who feat. Eneli znalazł się także na listach przebojów w Rumunii, Rosji, Polsce i osiągnął ponad 16 milionów wyświetleń na YouTube (Slider & Magnit Remix - 32 mln).

Najnowsze