Valorant dostępny za darmo. Jak pobrać grę twórców League of Legends?

2020-06-02 11:23 JJ
Valorant dostępny za darmo. Jak pobrać grę twórców League of Legends?
Autor: YouTube Valorant Valorant

Valorant to najnowsza produkcja twórców kultowej produkcji League of Legends. Gra jest dostępna za darmo dla wszystkich chętnych. Jak pobrać Valorant za darmo? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Valorant dostępny za darmo! To nowa gra od twórców League of Legends. To sieciowa strzelanka pierwszoosobowa, która oparta jest na modelu free-to-play. Mecze będzie można rozgrywać między dwoma drużynami po pięciu graczy. Każdy zawodnik może wybrać swoją postać. Każda z nich różni się zestawem umiejętności. Obecnie przygotowane są trzy mapy, na których można rozegrać grę. Kolejne mają być dodane w przyszłości. Jak i gdzie pobrać Valorant za darmo?

SuperNERD odc.19 Top 5 gier podobnych do Minecrafta.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Valorant - jak pobrać grę za darmo?

Jeżeli posiadacie Intel Core i3-370M 2,4 GHz, 4 GB pamięci RAM czy kartę graficzną Intel HD 3000 - to idealnie się składa. Ponieważ to są minimalne wymagania sprzętowe. Tytuł waży 7,3 GB. Jak pobrać Valorant za darmo? To bardzo proste. Wystarczy wejść na playvalorant.com i pobrać produkcję. Serwer jest już dostępny i gra czeka na wszystkich chętnych :)

Najnowsze