Użytkownicy Insta publikują zdjęcia znajomych! #zostańwdomu i dołącz do nowego wyzwania na InstaStories!

2020-03-24 12:14
Nowy challenge na InstaStories. Dlaczego użytkownicy wzajemnie się promują?
Autor: pixabay.com aplikacja Instagram

Nie od dziś wiadomo, że wszelkiego rodzaju challenge, cieszą się w sieci ogromną popularnością. Użytkownicy chętnie podejmują się nowych wyzwań oraz zapraszają do tego swoich znajomych. Od kilku dni na Instagramie krąży nowa zabawa, w której z dnia na dzień bierze udział coraz więcej osób. Na czym polega nowe wyzwanie i co ma na celu? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w poniższym artykule.

Za sprawą panującej pandemii koronawirusa, większość osób spędza czas w domu. Uczniowie odbywają lekcje przy pomocy multimedialnych platform, a pracownicy wykonują swoje obowiązki zdalnie. Kiedy każdy dopnie do końca swoje sprawy, zdecydowanie powinien umilić sobie czas i odpocząć, dlatego razem z Radiem Eska, przygotowaliśmy akcję #zostańwdomu. Na ESKA.pl podrzucamy kreatywne pomysły, co możecie robić, aby nie nudzić się w swoich czterech ścianach. Wszystkie pomocne artykuły na ten temat i propozycje wielu ciekawych inspiracji, znajdziecie klikając hashtag #zostańwdomu.

Co ciekawe, podczas domowej kwarantanny internauci wpadli na pomysł i stworzyli grę, która w szybkim tempie zyskała popularność. Z dnia na dzień bierze w niej udział coraz więcej użytkowników. Wyzwanie odbywa się przy pomocy znanej aplikacji Instagram, a dokładniej jej funkcji InstaStories. Na czym polega nowy challenge i jak wziąć w nim udział? Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w dalszej części artykułu.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowy challenge na InstaStories - zasady

Od niedawna w aplikacji Instagram, dokładnie na InstaStories można zauważyć pewną zabawę. Jej celem jest przede wszystkim sposób na nudę, ale także wzajemna promocja kont oraz poznawanie nowych profili. Na czym polega challenge panujący wśród instagramowiczów? Zasady są proste – wystarczy dodać stories ze zdjęciem i umieścić na nim formułkę: Będziemy bawić się algorytmem Instagrama! Reaguj na to story za pomocą (wstawić emotkę ognia), a ja opublikuję na moim story najpiękniejsze zdjęcie z Twojego Instagrama. Co ciekawe, pojawiają się także inne sformułowania tej zasady, co oznacza, że i w tym aspekcie można być kreatywnym. Dla przykładu, jeśli pierwsza formułka nie przypadła Ci do gustu, możesz napisać coś takiego: Zareaguj na tę relację za pomocą (wstawić emotkę ognia), a ja opublikuję na moim story najpiękniejsze zdjęcie z Twojego Instagrama. Wyzwanie można podkręcić i przy udostępnianiu zdjęcia danego użytkownika, napisać kilka miłych słów na jego temat. Weźmiecie udział w takim challenge'u?

Najnowsze