Uważacie, że Nicki Minaj dziwnie się ubiera? Co powiecie na to? [VIDEO]

2013-03-27 15:35

Katie Price to brytyjska modelka i aktorka, która słynie z oryginalnych stylizacji. Tym razem przekroczyła chyba wszystkie granice gustu i dobrego smaku.Na jednej z imprez pojawiła się przebrana za różowego konia! To nie jedyna gwiazda, która uwielbia konie i kolor różowy. Z różowym jednorożcem na imprezach pokazywała się takż e Jola Rutowicz! Zobacz ekscentryczne stylizacje Katie Price!

Katie Price słynie z ekscentrycznych stylizacji. Brytyjska modelka i aktorka mogłaby startować w konkursie na najgorszą stylizację świata i trudno byłoby znaleźć dla niej konkurencję. Tym razem Katie zdecydowanie przesadziła. Na jednej z imprez pojawiła się przebrana za różowego kucyka! Być może jej inspiracją były stroje polskiej celebrytki Joli Rutowicz, która przez dłuższy czas nie rozstawała się z różowym jednorożcem.

>>>Najbardziej odjechane stroje Nicki Minaj!


Chociaż wśród gwiazd panuje moda na niebanalne stylizacje, efekt takich eksperymentów jest najczęściej śmieszny. Z odjazdowych stylizacji słynie między innymi Nicki Minaj, jednak chyba jeszcze długo nie uda jej się pokonać Katie Price! A wy co myślicie o ekscentrycznym wyglądzie Karie Price?

Zobacz Starships - Nicki MinajNie czytałeś jeszcze?

Jula była na koncercie Justina Biebera!

EPNajnowsze