Blanka

i

Autor: Instagram.com/blikeblanka Blanka na wakacjach po Eurowizji 2023.

Gwiazdy

Uśmiechnięta Blanka na wakacjach w Cannes. Tak odpoczywała po Eurowizji

2023-07-04 14:16

Blanka ma za sobą wielkie wyzwanie, czyli reprezentowanie Polski na Eurowizji 2023 w Liverpoolu. Pomimo wielkiej fali krytyki po preselekcjach dała radę i na konkursie dała z siebie wszystko. Po pracy przyszedł czas na odpoczynek na południu Europy. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z urlopu. Wygląda promiennie!

Eurowizja 2023 była dla Blanki nie tylko wielką przygodą, ale również ogromną odpowiedzialnością. Reprezentowanie kraju na jakimkolwiek konkursie międzynarodowym jest sporym wyzwaniem, a dodatkowo Eurowizja cieszy się w Polsce popularnością. Miała świadomość, że oczy Polaków będą na nią zwrócone i nie może ich zawieść. Swoje zadanie wykonała doskonale i osiągnęła bardzo przyzwoity wynik. Co prawda w ogólnej tabeli znalazła się na 19. miejscu, ale w głosowaniu widzów była ósma. Zdobyła też najlepszy w całej historii wynik dla Polski w półfinale. Uplasowała się tam na trzeciej pozycji. Z Liverpoolu wróciła zadowolona, ale też zmęczona. Potrzebowała odpoczynku i wyjechała na wakacje. Piosenkarka chwaliła się zdjęciami z wakacji.

Blanka świętuje 24. urodziny! Wyjechała na zasłużone wakacje

Blanka po pierwszej próbie Eurowizji 2023. Tylko dla ESKI!

Blanka na wakacjach

Blanka już jakiś czas temu wstawiała wakacyjne zdjęcia na Instagrama. Fani zastanawiali się, gdzie wyjechała gwiazda od piosenki Solo. Wiadomo już, że była reprezentantka Polski na Eurowizji wypoczywa w Cannes. Kiedy dodała zdjęcie z francuskiego miasta niektórzy myśleli, że pojawi się na czerwonym dywanie słynnego festiwalu. Blanka jest tam jednak tylko na urlopie.

Blanka lepsza od Sanah i Podsiadły! Wielki sukces polskiej piosenkarki

Blanka - komentarze pod zdjęciem

Blanka dodała specjalny post ze zdjęciami z wakacji we Francji. Posypały się tam komentarze od fanów z Polski i zagranicy. "Jeju jaka śliczna!", "nasza duma narodowa", "piękności", "Bejba udanych wakacji", "welcome in France Blanka" - czytamy na Instagramie.

Listen on Spreaker.