Usher - nowa płyta w 2015? Zapowiedź UR z utworem I Don't Mind na ESKA.pl

2015-09-08 18:33

Usher - UR będzie ósmym w dorobku albumem popularnego artysty. Przygotowania do jego wydania trwają, a im bliżej premiery tym na temat krążka wiemy coraz więcej. Usher filmikiem w serwisie YouTube zapowiedział trasę promującą najnowsze wydawnictwo. Sprawdź szczegóły na Eska.pl.    

Czy nowa płyta pod którą podpisze się Usher zawierać będzie kolejne hity? Odpowiedź w na te pytanie postaramy się znaleźć w następnych zdaniach! Nowy, ósmy już studyjny krążek nosił będzie tytuł „UR”. Są to tym samym inicjały funkcjonującego już od ponad 20 lat rapera, bo „UR”, to nic innego jak „Usher Raymond”. 

Nowa płyta powtórzy sukces poprzedniej?

Ostatnie – siódme w karierze Ushera wydawnictwo zatytułowane było „Looking 4 Myself”. Na płycie mogliśmy znaleźć masę energicznych kawałków, które zdobyły uznanie na całym świecie. Największym sukcesem cieszyły się jednak single „Numb” „Climax” i „Scream”, które dotarło do pierwszej dziesiątki UK Charts i Billboard Hot 100. W ogólnym ujęciu krążek, na którym znajdziemy te przeboje znalazł się najwyżej na miejscu 3. w Australii, 8. w Niemczech, 4. w Holandii, czy też między innymi na miejscu 5. w Szwajcarii. Jest  to ogromny sukces artysty, który na płycie umieścił kilka kawałków R&B; – muzyki, której niektóre z wyżej wymienionych krajów jeszcze do końca nie pokochały.  

Usher – Yeah!

Już wiemy, że Robert Lewandowski nakręca się przed meczami właśnie kawałkiem „Yeah”. Tak naprawdę kariera Ushera Raymonda trwa od 1991 roku, ale wszedł on do głów ludzi dopiero w 2004 roku. Wszystko za sprawą pierwszego singla z 4. Albumu. Przypomnijcie sobie singiel „Yeah”!

Płyta księcia jeszcze w tym roku!

W jednym z wywiadów artysta powiedział, że jeszcze nie może powiedzieć konkretnie, kiedy album pojawi się w sprzedaży, ale on tworząc „UR” doskonale się bawi. Tę zabawę możemy śledzić wraz z wydanymi do tej pory utworami: She Came To Give It To You (feat. Nicki Minaj), Good Kisser, czy ostatnio „I Don’t Mind”. Wśród gości na płycie ma pojawić się Chris Brown, Nicki Minaj i między innymi  Juicy J, a produkcją krążka zajmują się takie osobistości jak: Ed Sheeran, Terry Lewis, Disclosure, Jimmy Jam, Skrillex oraz Max Martin. Książę R&B; zapowiedział wyruszenie w światową trasę koncertową mającą na celu promowanie ósmego w dorobku krążka. Zapowiedź znajdziecie poniżej:

Chcielibyście, by Usher odwiedził Polskę? W oczekiwaniu na nowe wydawnictwo amerykańskiego rapera i tancerza posłuchajmy hitów, które najprawdopodobniej pojawią się na tej płycie:

She Came To Give It To You (gościnnie Nicki Minaj):

 Good Kisser:

I Don’t Mind (gościnnie Juicy J) – audio do nagrania w serwisie YouTube niebawem będzie miało 100 milionów odtworzeń!

 

RW

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze