Upały w Polsce - sierpień 2015: rekordowe temperatury. Ile będzie stopni? To prawdziwa Fever!

2015-08-04 13:14
upały w Polsce 2015
Autor: fot. Bulls upały w Polsce 2015

Upały w Polsce w sierpniu 2015 mogą przynieść nowe rekordowe temperatury. Rekordowe upały w Polsce - tak mówi się bowiem o pogodzie na sierpień 2015. Ile będzie stopni i gdzie będzie najcieplej podczas sierpniowych upałów w naszym kraju? Zobaczcie sprawdzając jednocześnie dotychczasowe rekordy ciepła w Polsce. Fever kiedyś i dziś na ESKA.pl.

Upały w Polsce w sierpniu 2015 - to przed nimi ostrzegają meteorolodzy i na początku miesiąca wiemy już, że ich prognozy sprawdzają się. Rekordowe upały w Polsce na początku sierpnia 2015 to wcale nie tak dobra wiadomość, bo tropikalny żar z nieba będzie po prostu męczył a niekiedy i zagrażał naszemu zdrowiu. Warto wiedzieć więc, ile będzie stopni i gdzie będzie najcieplej w Polsce podczas sierpniowych upałów. Takie informacje pozwolą nam lepiej przygotować się do Fever albo po prostu jej uniknąć.

Gdzie najcieplej w Polsce w sierpniu 2015?

Upały w Polsce w sierpniu 2015 od morza po Tatry. Ponad 30 stopni każdego dnia od 3 sierpnia. Kulminacja upałów w sobotę 8 sierpnia. Tego dnia temperatury mogą przekroczyć nawet 38 stopni Celsjusza we Wrocławiu, Opolu i Krakowie. Po 37 kresek na plusie w Katowicach, Łodzi, Warszawie czy też Lublinie. Pamiętajmy, że termometry nie pokazują temperatury odczuwalnej. Ta zazwyczaj jest wyższa o kilka stopni.

>> WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM!
Polub fanpage Radia ESKA na Facebooku i zobacz Jankesa śpiewającego „Thank You Very Much” w sukni Margaret na gali ESKA Music Awards 2015!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Rekordowe upały w Polsce

Jeśli chodzi o rekordowe upały w Polsce, to jak podaje TVN24 najwyższa temperatura zanotowana w naszym kraju padła 29 lipca 1921 roku - w Prószkowie było wówczas 40,2 stopni! Podobne dane pochodzą też z 2013 roku - 8 sierpnia we wsi Silniczka słupki rtęci dobiły do 39,9 stopni.

>> Tour de Pologne 2015 - plan transmisji TV. Gdzie oglądać TdP2 2015?

Uff, jak gorąco! Jeszcze goręcej zrobi się Wam w trakcie oglądania filmu Lie To Me. Zakochana para prowadzi otwarty związek. Wszystko udaje się do czasu, kiedy w ich życiu pojawia się pewna 18-latka...

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

źródło: twojapogoda.pl, tvn24.pl

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze